Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan dolgoztam ezt fel?...

Hogyan dolgoztam ezt fel? Megrazó lesz szerintem 18 éven aluliak el se olvassák

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha rossz helyre írtam de nem is tudom ezt hova kellene.

1 éve történt ez az esett. elszökött a kutyám. van a faluba egy ember aki szomorúan közölte velem hogy megtalalta holtan az utcajukban már szinte bomlott a teste. mondta az önkormányzatot kihivatja és elvitetti mert 1 hete oltári nagy bűz van. én sétálni kezdtem arra és hát kutyakoponyát gerincet és bordat láttam. mondom ez az én kutyám lesz. osszeestem egyszerűen mai napig erre gondolok mikor lefekszek. és igen az ismerős mondta ott látta holtan azt mondta igy vitték el hogy a csontvazbol valami itt maradt. nem értem az egészet ki tehette ezt hogy lehet a csontváza otthagyta. mi történt nem tudom. Egy éve történt ez az egész és még mindig nem tudom feldolgozni egyszerűen nem is lehet


2018. nov. 15. 23:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Dolgoztam helyet dolgozzam. azt szerettem volna írni
2018. nov. 15. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem

Mennyi idej e tunt el a kutyád hogy már volt ideje bomladozni?

2018. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy ki tehette ezt? Elpusztult és a tetemét megették, széthordták a keselyűk és egyéb állatok.

Sajnálom hog pl elpusztult a kutyusod, de azért nem kell mindenbe azt belelátni hogy a csúnya gonosz állatkínzók biztos megkínozták és megölték.

2018. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Elütötte valami.
2018. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem értelek. Egy teljes év alatt nem sikerült egy faluban megtalálni az elszökött kutyát? 1 évig nem vette észre senki a kóborló kutyát, majd hirtelen jelentkezik egy falusi, hogy megtalálta?? Hogy? Hogy nem vette észre eddig?


Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de szerintem téged átvertek. Az lehetett rókatetem vagy bármi más állaté is, egy bomló tetemből biztos, hogy nem ismeri fel.

2018. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mit nem lehet ezen érteni? 1 éve történt minden csak a kérdező még nem dolgozta fel.

Valószínűleg elcsapta valami, az utolsó erejével meg bebújt valahova és elpusztult. Ilyenkor a dögevők már elkezdik szétszedni, főleg ha szagos, szóval előfordulhat, hogy maradtak belőle darabok.

Jogosan fáj a lelked, hiszen felelőtlen voltál, hogy ki tudott szökni. Felkavaró, de fel kell dolgozni.

2018. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha 1 év után is itt tartasz, akkor fordulj szakemberhez, aki segít feldolgozni a traumát.

A felelősségedet nem említem ebben az ügyben, mert úgy látom, a saját lelkiismereted már megbüntetett eléggé.

2018. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a macskám pusztult el a 3. szomszéd árkába. Szólt a bácsi mikor reggel észre vette, haza hoztuk és eltemettük. Pár hónapja történt, megsiratuk szegényt, több mint 10éve volt nálunk de senki nincs traumában. Ha nem tudod feldolgozni tényleg szakemberhez kéne fordulnod.
2018. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj kérdező, én úgy értettem, hogy a szökés történt 1 évvel ezelőtt. :\ Ezt tényleg tragikus lehetett és szerintem az ember örök életét végig fogja kísérni, max. tudatosan nem gondol rá. De ha ennyire nem tudsz szabadulni tőle, akkor tényleg szakemberhez kéne fordulnod (pszichológus), mert azért ez nem normális, hogy 1 teljes év eltelt, de még mindig ugyanott tartasz. Borzalmas ami történt, de nem éri meg belerokkanni, én ennyit tudok mondani konklúzióként.
2018. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!