Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszakai sírás? Megnyugtassuk...

Éjszakai sírás? Megnyugtassuk vagy hagyjuk sírni?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy 12 hetes vizsla kölyök gazdája leszek.Igyekszem felkészülni az első éjszakák "nehézségére".. Sokat olvastam neten arról,hogy mit tegyünk ha sír..van aki a nyugtatásra,simogatásra esküszik.. más arra,hogy hagyni kell, előbb utóbb elhagyja a sírást. Nem tudom,hogy melyik lenne a jobb megoldás..Mit javasoltok?
2018. nov. 17. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én az első héten a kiskutyával aludtam. Kicuccoltam hozzá az ő helyére a nappaliba. Ha felébredt, csak rátettem a kezemet és visszaaludt. Nem sírt. Éjszaka úgyis ki kell vinni egy csomószor pisilni. Pár napig amúgy otthon voltam vele szabadságon, így fokozatosan hozzá szoktam szoktatni ahhoz, hogy a gazdi néha elmegy, de visszajön.

Pár nap után megszokta a helyét, otthonosan érezte magát és már nem félt egyedül maradni.

Nekünk ez vált be. Én nem vagyok híve a "sírni hagyni" szokásnak.

2018. nov. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!