Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ceaser millan...

Mit gondoltok ceaser millan módszeréről?

Figyelt kérdés
Most megint elkezdték adni a műsorát, szóval elkezdtem nézni.
2018. nov. 18. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem a kérdésem.

Nemrég került hozzám egy kamasz vizsla, baromira húz pórázon, előtte semennyire nem volt nevelve. Próbáltuk a visszafordulós módszert, nem igazán vált be. Most megpróbáltuk azt, amit a műsorban is láttunk, hogy a fojtót egészen fel a füléhez rakjuk, és úgy vezetjük. Kis gyakorlás után egyből jól csinálta.


Egyébként nagyon különböző véleményeket olvasok az ő tanítási módszeréről, ezért is érdekel, hogy ti mit gondoltok.

2018. nov. 18. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem beváltak a módszerei.Agreszív a kutya más kutyákkal.A másik meg nagyon félénk.A módszereit használva mindkettő kezelhető lett.


Jó módszerei vannak és teljesen korrektek.

2018. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Előző kutyámat az ő módszerei szerint szuperül átneveltem!

Tökéletes kutyát faragtam belőle!


Jelenlegi kutyámat húgom lepasszolta nekem 7 éves a kutya, nekem nem segít egy módszere sem ami az első kutyámnál nagyon hamar eredményt hozott.

:/ de lehet elkezdem nézni újra hátha látok új dolgokat,mert a kutyaiskolában konkrétan kkinéztek,hogy 4,5 kg os kutyát oda viszek.

Mondták durvább lenne ha egy kau lenne.

Ott is hagytam azt a sulit.

2018. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkora szám, mint aminek beállítják.

Az itthoni kiképzők között nem egyet találni ami jobb, pedig tudjuk hogy az itthoni felhozatal igencsak csapnivaló


Én más módszerekkel, teljesen egyedül, első kutyásként beagle-t neveltem. Bár nem ment zökkenő mentesen, viszonylag jó tempóban haladtunk és tökéletes lett. szófogadó.


Mindezek mellett nem állítom, hogy nem hatásosak a módszerei. Kutyát nevelni nem lehet egy vagy két sablon alapján. Minden kutya más és minden gazda más, az igények is mások. Gyakorlatilag végtelen mennyiségű elképzelés létezik. Minden azon áll vagy bukik, hogy a kutya-gazda páros az adott elképzelést milyen hatékonysággal hajtja végre.

2018. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan kutya-gazdi páros akinek bejön, van akinek nem. Egyénfüggő.
2018. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm csak ezekkel a módszerekkel neveli és működnek nála. Az enyémnél a nagy rész csődött mondott és tönb kutya nevelős videóból szemezgettem és próbálgatuk melyik válikbe. Soknál az volt a gond hogy nem értetük egymást. Szerencsére a kezdeti nehézség után összerazódtunk.

Valakinek bevalik valakinek nem. Sok műsorába láttom hogy elviszi a kutyát lemozgatni na hát ez olyan hogy az enyém úgy húzná haza azt a 160cmes mexikói faszit ahogy illik mer nélkülem sehova nem megy az udvaron kivül. A másik hogy bicajjal alig lehet lefárasztani nem ám görkorival a magyar utakon faluhelyen.

De persze valakinek működik :)

2018. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!