Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A husky fázik kint?

A husky fázik kint?

Figyelt kérdés
Nemsokára örökbe fogadok egy husky keveréket. Már felnőtt, majdnem 3 éves. Ugye nem fog fázni kint? Van téliesített kutyaól, de félek hogy fázni fog.

2018. nov. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Fázni nem fog, de a nyár szenvedés lesz.
2018. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan olvass már utána, hogy HONNAN jön ez a fajta, és egyböl rájössz, hogy hülyeséget kérdezel!
2018. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
-10 fokig kint maradhat minden ilyen állat (kutya, cica, ló...) csak az ilyen nyuszit meg egyéb rágcsálót be kell hozni, meg a kis rövidszőrű kutyákat (yorki, csivava..) ja és nyáron nehogy lenyirasd a szőrét, mert ő azzal védekezik a leégés ellen. Igaz melege lesz, de inkább fürödni vidd
2018. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném,hogy nektek való ez a fajta,hiszen még a származásával sem vagy tisztában,hogy ez a kutya fajta szánhúzó és -20 fokot is bírják.
2018. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem fázik. A bundája úgy van kitalálva, hogy -20 fokban is simán bírja kint. Ha van egy szélvédett, fedett, száraz helye, az nagyon jó neki. Nyáron viszont kínlódás neki a kinti lét. Arra egyébként fel vagytok készülve, hogy a husky egy extrém nagy mozgásigényű fajta?
2018. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyáron bejöhet majd, télen csak azért lenne kint mert az egész házban padlófűtés van és folyamatosan melege lenne (előző kutyusokkal is ez volt). Napközben bejöhet télen is, mert ha melege van, ki tud menni bármikor, de éjjel nem tudunk percenként felkelni hogy kiengedjük.

Tisztában vagyok a fajta igényeivel, volt már nagy mozgásigényű kutyám, sokat mászkálok és vinném szinte mindenhova magammal szóval ezzel nem lesz baj. Fogok vele kutyasuliba is járni, volt már előtte kutyám, nem vagyok felelőtlen állattartó, tudom mire vállalkozom. Tudom hogy az egyik leghidegtűrőbb fajta, de keverék, és nem tudtam mennyire fogja bírni kint, de ezek szerint nem fog fázni (hosszabb egy kicsit a szőre mint egy fajtatiszta huskynak).

2018. nov. 19. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog fázni. Kutyaházat sem fogja használni a magyarországi időjárási viszonyok mellett.
2018. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!