Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AniOne hám vélemények?

AniOne hám vélemények?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándéknak szeretnék beszerezni a kutyusomnak, viszont csak minőségi cuccokat szeretnék venni neki. Van neki már egy IDC K9 hámja, de abban melege van sztm nyáron
2018. nov. 18. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Jó minőségű hám, K9-es előtt nekem is az volt, szerettem én is és a kutyus is. Viszont ha csak azért szeretnél újat hogy ne legyen melege de a K9 márkát szereted, akkor ezt nagyon tudom ajánlani: [link]

Bár nem hiszem hogy a powerharness hámokba beleizzadnak, elég légáteresztő. Na de kérdésre válaszolva, az AniOne hámok jó minőségűek és jó árban is vannak, szerintem megéri, de nekem a K9 örök szerelem. :)

2018. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Úristen előző vagyok, nem beleizzadni hanem belemelegedni. Nem is tudnak izzadni a kutyák, ne haragudjatok, este van már :D
2018. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

A K9 nekem is nagy szerelem, viszont én tipikusan olyan ember vagyok aki szereti a változatosságot, gondoltam benevezünk egy másikra hámra is. Nem feltétlenül szükséges mégegy K9, verhetetlen minőségű, viszont most az elmúlt időszakban rengeteg pénz elment állatorvosra, és ha veszek egy hámot, akkor kell ahhoz ugyanolyan póráz is:DD úgyhogy szerintem kipróbáljuk az AniOne-t. Te melyik fajtát használtad? (X vagy Classic?)

2018. nov. 18. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem x volt, de szerintem a classic is jó minőségű (bár azzal tapasztalatom nincs, csak ránézérse meg márkára mondom).
2018. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először én is X-re gondoltam, csak ugye az párnázott, aztán nekem ezzel pont az a célom hogy meleg időben is komfortos legyen neki:)
2018. nov. 18. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan van ami nem párnázott és 4 éve jól bírja a strapát.
2018. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

(Ki pontozta le a válaszokat? Szerintem hasznosak voltak, és ahelyett h itt valaki a piros kezet ész nélkül nyomogatná leírhatná az ő hasznos véleményét)

2018. nov. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!