Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett kutyákat hol lehet...

Elveszett kutyákat hol lehet országosan keresni?

Figyelt kérdés

Egy családnak, két gyerek is van elveszett 5 napja a 2 kutyája, husky és spániel.Keresik azóta is facebookon, rádióban, kiplakátolták, mindenhogy.Itteni állatvédők által is.

Semmi hír róluk.

Itt aki befogadhatta, nem meri megtartani, mert lassan mindenki tud róluk.

Félő hogy elviszik-vitték őket más városba.

Szeretnék segíteni nekik a keresésben.Hol lehetne hirdetni, ami hatásos?Vagy kikkel lehetne felvenni a kapcsolatot?

Kérem csak az írjon, aki tud valami jó ötletet.



2018. nov. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvosnál is jelezd hogy eltünt. Ha valaki oda vinnė bárhol ės leolvassák a chippet akkor jelezze neki a rendszer, hogy keresett kutya. Am face rádió plakát ahogy írtad. Mást nem nagyon lehet.
2018. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Bizony! Az első, hogy a csip mellé be kell jegyeztetni, hogy eltűnt. Ugye voltak csipelve?


"Itt aki befogadhatta, nem meri megtartani, mert lassan mindenki tud róluk."

Ezt nem értem. Akkor van, aki befogadhatta???


Ha valaki nem akarja visszajuttatni az eredeti gazdához, akkor nincs az a kereső, amivel meg lehet találni...

2018. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Honnan tudod, hogy vki befogadta?

Jellezétek másik állatvédő szervezetnek is, ne csak a helyinek. De a felsoroltakon kívül nagyon nincs más. Esetleg országosan megjelenő lapba betenni.

2018. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Fészen vannak országos oldalak is.
2018. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírjátok a kritikát, akkor online bulvárlapoknak lehet írni, le szokták hozni az ilyesmit, hogy segítsenek keresni.


De arra készüljetek fel, hogy az ottani kommentelők erősen fogják firtatni, hogy törvény szerint pórázon sétáltatott kutyát hogy lehet elhagyni, pláne rögtön kettőt. A kisgyerekes részt se muszáj megemlíteni, az is vörös posztó szokott lenni, hogy annál jobban kellett volna figyelni a kutyákra, ha már a gyereknek vették, a gyerek sír utánuk stb. De ha fontosabb a kutya, mint pár bunkó hozzászólás, akkor érdemes az ilyen Bors, Blikk, Propeller, meg az ilyeneknek mailt írni.

2018. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy befogadták, de mivel itt 5 napja senki sem jelzi hogy látta utcán, ezért gondolom.

Nem az enyémek, csak nekem is vannak kutyáim, és nagyon együttérzek a családdal.Gyönyörűszép 2 kutya.

Most néztem, fent vannak a netboard.hu fórumon is már.

Közben találtam egy keresőkutyás szolgálatot is!

Kovács Tímea, t.sz.:20/956-2159

2018. nov. 20. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg itt is meg tudjátok hirdetni:

[link]

2018. nov. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!