Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más találkozott már ilyen...

Más találkozott már ilyen jelenséggel kutyánál?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok, be fogom vinni az orvoshoz, de csak holnap után tudom. Ám aggódok érte. 9 éves német juhász kutyám folyamatosan nyaldossa magát ott lent, de vérzést nem látok. Volt egy időszak amikor tüzelt (szerintem) elég durván vérzett. legalábbis korábban nem emlékszem rá hogy ennyire vérzett volna tüzelésnél.

A másik, hogy a has olyan puffadt. De nem eszik semmit. Már tegnap sem evett mondhatni (sőt szerintem semmit). Kedvetlen, alig áll fel, ha fel is áll csak inni és megy vissza a kuckójába, és ott lent nyaldossa magát.

De ami legjobban feltünt, hogy olyan a hasa mintha tele ette volna magát. Én ezt nem értem.

Korábban fél éve volt ilyen kitüremkedő daganat félesége amire meg is műtötték akkor azt kiszedték. Ám most ilyen nem látok külsőre, viszont a has...

Volt másnál hasonló jelenség? mi volt belőle?


2018. nov. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nincs ivartalanítva akkor simán lehet méhgyulladás is.
2018. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
90%

Aggódhatsz is! Mielőbb orvos mert belehal a kutya!

Lehet méhdaganat, méhgyulladás. Egyik sem oldódik meg ráolvasással.

2018. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte biztos vagyok benne, hogy gennyes méhgyulladás. Nem biztos hogy holnap után még élni fog.
2018. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a "majd elviszem" állattartókat. Ha a gyerekeddel lenne ilyen őt is majd holnap után viszed? Ő meg ráér mert "csak" egy kutya? Jaj ne, ne kezd leírni hogy de suliba/munkába vagy, másik univerzumban van az állatorvos, és különben is anyukád a hibás amiért nem viszi el ő, a telefonhoz meg nem értesz annyira hogy fel tudd hívni az állatorvost. Ez nem plüssállat hogy majd holnap után kimosod és jobb mint új korában. Ha magadhoz veszel egy állatot azzal együtt felelősséget is vállalsz. Kár hogy ez nem mindenkinek egyértelmű.
2018. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Te ne itélkezzél én felettem! Nem ismersz! Gondolom egy kis fiatal taknyos lehetsz( mar ha ilyen bunkó vagy), nem a Te korosztályod vagyok. Képzeld el dolgozom , és most este kezdett már gyanus lenni a kutyus igazán, főleg a hasa miatt. És igen aggódom érte most aztán főleg. Holnap tudom csak felhivni az orvost már, aztán valamit kitalálni. De nagyon féltem mert gondolom ebből műtet lesz és kiveszik a... ám már nem fiatal.
2018. nov. 20. 23:09
 6/74 anonim ***** válasza:
100%
Ajh, ez komoly baj lesz. Szerintem pont ilyen esetekre van a sürgősségi/ügyelet. Nem fogod te sem bírni, hogy még két napig ne segíts neki... állatorvoshoz kell juttatni mielőbb. :(
2018. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
89%
Ne az altatástól féltsd, hanem amiatt, ha mielőbb nem kap ellátást, elpusztul!
2018. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
91%
23:16 de, pont az ilyenek bírják ki hogy ne segítsenek. Kérdező nehogy már te legyél felháborodva! Inkább a haldokló kutyáddal törődnél!
2018. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
De fel vagyok a beírásodon igen. A másik sajnos itt nincs sürgőséggi a közelben. Vidéken élünk. Holnap meg dolgozom pont dolgozom. Azt sem tudom h fogom meg tudom e oldani h eljöjjek. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2018. nov. 20. 23:50
 10/74 anonim ***** válasza:
88%
Ha a gyerek beteg akkor is majd ha szabadulsz melóból akkor viszed. Ha ket nap ket nap ha nem akkor ket hét?
2018. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!