Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám heréje miért fekete?...

A kutyám heréje miért fekete? Már 1 hete más a színe és aggódom nincs-e vmi baja.

Figyelt kérdés
Elmentünk egy hétre nyaralni és elvittük egy ismerősömékhez a kutyát. udvaron volt egy másik kutya társaságában, akivel imádják egymást állandóan játszanak.(amúgy meg lakásban van). szóval amikor elmentünk érte már akkor nekem és édesanyámnak is feltűnt h túl sötét a heréje. azt gondoltam h jó várok elmúlik.amúgy pitbullról van szó, 2 éves. ha nem javul akkor felhívom a dokit.
2010. jún. 26. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
fekete??? gondolom, már üszkösödik, de várhatsz még a dokival nyugodtan, most akciós az ásó a teszkóban
2010. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Akiteki ***** válasza:
Épp hanyatt döglik az ágyon a kutyám. Megnéztem, az övé is fekete. Most mi lesz?
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szürke kutyám van, a heréjének a bőrszíne fekete...
2010. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
az enyémeké is sötét, de nem fekete ill. nem egyik napról a másikra sötétedett be, hanem alapjáraton ilyen...(mármint a herezacskója, mert nem vágtam ki a heréjét ;) :D
2010. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szabadban volt, napon. A tacskóm télen rózsaszín hasa most már majdnem koromfekete.
2010. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

12:21 vagyok

Azért nem írtam heréket, mert szuka /volt/.

2010. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:
Én még a kiheréltet is megnéztem: fekete a helye fehér alapon. :))
2010. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem eddig is fekete volt, csak a vedlés miatt megritkult a szőr rajta és most jobban látszik.
2010. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kutya bőrpigmentjei is változhatnak, pl. rózsaszín hasú kutya bepöttyösödik vagy befoltosodik.

Ismerek nem egy fekete heréjű kan kutyát.

Szerintem az ég világon semmi baja.

A bőrbetegségek sem a herén kezdik mutatni a tüneteket.

2010. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Odakozmált!
2010. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!