Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben kutyás szállás?

Debrecenben kutyás szállás?

Figyelt kérdés
Ősszel a kétnapos CACIB-ra mennénk 4 kutyával, 2 nagy és 2 kistestű. Plusz 4-6 fő emberek. Jó szállást keresnénk arra a 2-3 nap napra, péntektől-vasárnapig. Köszönöm az ötleteket.
2010. jún. 26. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt sajnos nincsen kutyás szállás lehetőség...

ííííídebrecenben élek, de nincsen ien hely.

Kutyapanzio van 3 is, naoon szinvonalas mind

sajna nem tudtok megszállni...

Milyen kutyák??

2010. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Úgy hirtelen ezt találtam.

Jó, hogy szólsz, nekem is kell foglalni.

2010. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:

Továbbá:

[link]


google a barátom.

2010. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves második::

Debrecenben egyetlen egy szállás nincs,ahol kutyát megtűrnek.

Esetleg a vigadó étterem a nagyerdőn

2010. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:

Tudom, hogy Debrecenben gyárilag utálják a kutyákat. Még a villamosra sem szállhattam fel, kénytelen voltam taxival menni a kiállításra.

De megnéztem a szállásinfókat, a belinkelteknél mind ott van, hogy kisállat bevihető. Gondolom ez kutyára és macskára vonatkozik, mert bolhát vagy csótányt sehol sem látnak szívesen.

2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, meg fogom nézni mindet! Nem is gondoltam, hogy Debrecen ennyire nem szereti a kutyákat.
2010. jún. 30. 07:36
 7/9 anonim ***** válasza:
én debreceni vagyok, és szeretjük a kutyákat:D csak sajnos sok bunkó ember van...
2011. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kutyáim vannak, és debreceni voltam. Nagyon kutyaellenesek, főleg akiknek van kicsi kutyájuk
2011. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok.igaz, lehet hogy a városban annyira nem tűrik a kutyákat...:S én a kertvárosban lakok és itt egész jó a helyzet. mondjuk a szomszédom egy nyomorék, mert megmérgezte a kutyámat... de ilyen idióta emberek mindenhol vannak:(
2011. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!