Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három hónapos yorkinak milyen...

Három hónapos yorkinak milyen jutalomfalatot/rágcsát lehet adni?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne, sose vokt kutyám fogalmam sincs, hogy ehet-e ilyet. Vagy ha túl kicsi hozzá, mit ajánlotok? Köszi!
2018. nov. 21. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg a gazdáját.
2018. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Menj el egy fressnapfba, ott rengeteg fajta jutifalit/ rágcsát lehet kapni. Pl.:


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :)


Első...írtam, hogy ajándék lenne. -.-"

2018. nov. 21. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Én nem nagyon örülnék neki, ha a fenti linken szereplő premiere jutifalatot kapnék ajándékba: amelyiket megeszi, attól fosik a kutyám, de van olyan is, ami olyan szinten vegyszerszagú volt kibontás után, hogy inkább nem is adtam oda. Amúgy is jobb szeretek magam választani ilyesmit.


Ha magamból indulok ki, akkor én jobban örülnék kutyáknak való plüssjátéknak, mint kajának, plüssökből sose elég.


Ha mindenképp jutifalatot szeretnél, akkor valamilyen naturálisabbat javasolnék. A Fressnapfban is kaphatóak mindenféle szárított holmik, pl csirkemell, marhafül, tüdőkockák, vagy vannak a Real Naturenek is szárított, mindenféle vegyszerektől mentes jutalomfalatjai, pl ez: [link] kifejezetten jószagú, szeretni szokták a kutyák.

2018. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
3 hónapos kutyának még nem adnék jutalomfalatot. Ez az egyik. A másik meg inkább vegyél neki labdát vagy játékot.
2018. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. Nem tudtam ezeket...
2018. nov. 22. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok. Azt mondtad a kutyának lesz ajándék.

Ebben az esetben a gazdája tudja a legjobban mit szeret, mit ad neki szívesen és mi az ami tabu. Én biztosan nem örülnék, ha bármilyen szarra költenéd a pénzt az én kutyámnak, a megkérdezésem nélkül, főleg nem egy ilyen fórumon tájékozódva ahol mindenki mást ír.

2018. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább valami játékot kap...
2018. nov. 22. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!