Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sicu vagy bolognese?

Sicu vagy bolognese?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cukibb és melyiket érdemes panelba tartani???

Árba kb. mennyibe kerülnek??????


2010. jún. 26. 13:25
 1/5 anonim válasza:
Sicut nem érdemes tartanod.Nekem is olyanom volt és én is panelba lakok.Nagyon hullik a szőre.A bolognese azért meg sok mozgást igényel
2010. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem shitzum van a barátomnak pedig bolognese. Mind a kettőt imádom és nagyon édesek.

nemtudom fajtától függ-e vagy csak más a személyiségük, de a shitzu kicsit komolyabb és okosabb, a bolognese pedig játékosabb, de szeleburdibb.

2010. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szomszédunknak sicui vannak. Szinte egész nap ordibálnak egymással (fiatal házaspár) hogy ilyen meg olyan rosszak a kutyák meg hogy állandóan takarítani kell utánuk mert nagyon hullik a szőrük. A bolognese viszont egy jó választás lenne. Alig hullik a szőre és nagyon aranyos kis személyiségek. Nem egyet ismerek. Szerintem bolognese.
2010. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bologneset nem nagyon ismerem, nekem shih-tzum van. Nagyon imádnivaló, nyugodt, de tud játékos és bohókás is lenni. Okos, szófogadó és nagyon édes. A szőre tényleg hullik,de napi fésüléssel ez elkerülhető. A házban nem bánt semmit - nem rágcsálja meg a dolgokat,nem csinál semmilyen bordelt.

Én csak ajánlani tudom

2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60-80e Ft-nál kezdődik egy normális bolognese.
2010. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!