Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » . Westie vs Palota pincsi?

. Westie vs Palota pincsi?

Figyelt kérdés
11 éves kislánynak melyik?
2010. jún. 26. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

palotapincsi mindig is idétlennek tartottam, szóval westi.

vagy esetleg,, amelyiket ő szeretné.

2010. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pincsi.
2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Inkább westie :) sokkal aranyosabb, okosabb, komolyabb kutya szerintem.
2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Westie :)
2010. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
foxi :D
2010. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
egyértelműen westie
2010. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Azért azt sem szabad elfelejtenünk, hogy a Westi terrier. Tehát nehezebb vele bánni. Sokkal pörgősebb több a mozgás igénye stb. Egy pincsinek azért kevesebb. Nekem van pincsim októberbe lesz 2éves. Befogadott kutyus. Nyugodt kutya gyerekeket jól tűri, okos lehet tanítani is. Na meg nincs akkora húzása sem mint esetleg egy Westinek. Igaz a szőrét fésülni kell, de nyáron akár le is vágathatod az a kutyának is jobb. Ha bármi kérdésed van akkor még írj. :)


16/l

2010. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
a westie-nek hatalmas a mozgás igénye, terrier, tehát az ösztön benne van. Rettentő energikus kutya. A palota pincsi nyugodt, higgadt, igazi öleb, viszont nem túl okos, nehezen tanítható. Nekem tibeti spánielem van, már 15 éves, kicsit hasonlít a palotapincsire. Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott kutyus, de rettentő arisztokrata természete van. Nevelni lehet, de nem egy észlény. Az enyém pl. a "gyere ide" hallatán rám néz, eldönti, hogy van-e kedve, majd az szerint cselekszik. (90%-ban nem jön) A gyerekeket szereti, barátságos, kis mozgásigényű kutya.
2010. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó (a 14:40-es vagyok) valóban nem egy észlények, de szerintem nem foglalkoztál eleget a tanítással. :) Enyém csomó mindent megcsinál parancsszóra és regeteget kézmozdulatra is. Szoktak is nézni ha esetleg az utcán telefonálok (vagy bármi mást csinálok) és a kezemmel "irányítom" a kutyát, mert nem sűrűn láttak még pincsit kézmozdulatokra cselekedni :)
2010. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

Westie!

[link]

az normálisabb.

2010. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!