Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bemehetek a Tescoba hat hetes...

Bemehetek a Tescoba hat hetes kiskutyàmmal ha a tàskàmban van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de ha kijön belőle, akkor kiküldenek.
2018. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom merrefele laksz de pl a szekszárdi Tescoba be lehet vinni kutyát.
2018. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, nem a kérdésre válaszolok, mert nem tudom a választ, de 6hetesen miért van veled és miért nincs az anyukájával?
2018. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
6 hetes kölyökkutyát minek rángatsz magaddal a Tescoba meg úgy egyáltalán bárhova?
2018. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kutyabarát a tesco, ki is van rakva a tábla.
2018. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ne a Tescoba vidd, hanem vissza az anyja mellé! És el se hozd onnan, de más kutyát se vállalj be. Te alkalmatlan vagy a kutyatartásra! 6 hetesen elválasztani az alomból állatkínzásnak minősül!
2018. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet töröltetni a kèrdèst!! Felhivtam a tescot, megkaptam a vàlaszt. Töröltettètek a vàlaszomat mert ìgy màr nem lehet belèmkötni?? Undorìtòak vagytok hogy egy kèrdès alapjàn elìtèlitek a màsikat!!!!
2018. nov. 26. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Szia kérdező!


1. válaszoló vagyok.


Nem tudom, hogy mit vártál, ez az ország legnagyobb troll fóruma, sokan, főleg állatos és baba témában agyhalottak.


Ráadásul én is vittem 5 hetes kutyát boltba, mert útba esett az állatorvoshoz menet. Nem tudom, hogy mások viszik vele az anyát is a buszon meg a metrón?


Ne foglalkozz a trollokkal, idióta mind!

2018. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzàszòlàsod utolsò. Teljesen igazad van. Nem foglalkozok ilyenekkel csak szomorùnak tartom hogy ìgy neki esnek valakinek egy kèrdès miatt.Èn hazaviszem ezt a kiskutyàt a menhelyről de mivel nagyon messze lakok ès màs kèső lesz szeretnèk valamit venni amit az autòban megtudok enni.
2018. nov. 26. 18:38
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már! Menhely nem ad ki 6 hetes kölyköt! Csak oltott, immunizált kutyát lehet onnan kivinni! Valami jobb kamu szöveget találj ki.
2018. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!