Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális hogy még...

Mennyire normális hogy még mindíg nem eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Gennyes méhgyulladásra műtötték a kutyusom múlt hét pénteken. Állapota hol ilyen hol amolyan. Gondolom az antibiotikus is rátesz, ezért ilyen kóma. Inni iszik, azonban enni nem nagyon akar még mindíg. Pedig már előtte is nagyon keveset evett. Tegnap este sikerült megetetnem vele egy kis kutya szalámit, de csak úgy hogy bemézeztem. (azt nagyon szereti).

Ma is evett egy kis kutyakonzervet de csak úgy hogy megetettem. Inkább csak nyaldosta, de evett is belőle valamennyit. Most beadtam neki az esti antibiotikumot, ki van ütve. élettelenül fekszik.

Első nap fel sem kelt, másnap már fel tudott kelni és pisilni. Volt másnak is hogy ilyen műtét után ennyit lábadozott a kutyus és nem akart enni?

Egyébként ma volt hogy járkált is, szaglászott éber féle volt. De mikor milyen az állapota. Elég hullámzó, lehet épp a meleg is bágyadtá teszi ha sokáig csak pihen.


2018. nov. 26. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Te vagy az, aki napokig magasról tojt a kutyára, mert 'nincs időd orvoshoz vinni', majd a műtét után a kocsiban hagytad, mert a beteg kutya nem mehet be nalatok a házba?
2018. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hovarju ***** válasza:
100%

állatorvosnál vagy állatpatikában lehet kapni calo pet pasztát. Ezt kéne neki adni kutyaszalámi helyett.


Illetve, ami a legfontosabb: Kérdezd meg az állatorvost, aki műtötte, hogy ez mennyire normális.


Az mindenképp jó jel, hogy legalább iszik.

Jobbulást!

2018. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a válaszod.

Utána nézek, köszönöm.

2018. nov. 26. 20:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat ez érdekes. Ha kiteszem neki a kaját tálba nem eszik. De tőlem kiskanállal adva a szájába, rászólva h "tessék megenni" kicsit rámenősebben kinálva, bele lendült és megevett egy fél doboz konzervet. Mint egy kisbaba.
2018. nov. 26. 21:00
 5/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Azért arra vigyázz, hogy ne egyen túl sokat.

Inkább többször keveset.

2018. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Milyen kar h ezt az orvos nem mondta...

Végül is nem evett túl sokat egyszerre.

Most az a baj hogy nem tudsz székletelni. Keresi a helyét Hol menne és nyugtalan.

Adtam neki egy kis kefírt hátha.

2018. nov. 27. 07:49
 7/9 Hovarju ***** válasza:

Valószínűleg fáj még a műtét helye. Ráadásul nem nagyon evett az utóbbi időben.

Ne kísérletezz vele otthon különböző szerekkel, mert többet árthat mint használ.


Hívd fel az orvost, aki műtötte és mond el neki mi a baj.

2018. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hovarju ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2018. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.

Jól van a kutyus, vettem neki ezt a pet pasztát is.

Eszik, magától is, nem esik túlzásba de eszik. Egyre többet mozog már kint is, járkál, jön velem ha kint dolgozgatom az udvaron.

2018. nov. 30. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!