Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát lehet jól...

Milyen kutyát lehet jól tartani panelben, akivel el lehet járni sportolni, futni, túrázni is?

Figyelt kérdés
Nem akarok szobacirkálót, mozogni szeretnék a kutyával.
2018. nov. 27. 09:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
6%
Végülis lényeg, hogy neked jó legyen, a kutya másodlagos.
2018. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
A kutya mindent megkap, amire szüksége van, egyetlen dolgot nem tudok jelenleg biztosítani, az udvart, mert nem csettintésre megy a költözés nagyobb házba.
2018. nov. 27. 10:17
 3/45 Drazicc ***** válasza:
7%
Akkor vegyél halat amelyiknek nem tudod biztosítani a vizet.
2018. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Van egy hozzád hasonló, aktív ismerősöm aki panelban lakik. Ő is napi szinten jár futni, sétálni stb. Neki vizslája van.
2018. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden egyes nap tudod biztositani a mozgasszuksegletet, akkor mindegy.
2018. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
22%
Orias uszkar 😂
2018. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
11%

Veletlen volt 😂 ez a jel

🙂 ezt akartam

😃

2018. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%

Lényegében bármilyen kutyát, ha biztosítani tudod a megfelelő mozgásigényét napi szinten.

Hogy a vizslával mi baja van a korábbi válaszolónak, azt nem tudom, speciel az nem udvari kutya, ilyenkor már fázik... Nekem golden retim volt, ő is teljesen jól elvolt lakásban, sokat kirándultunk.

Nyilván egy bizonyos méret felett nem érdemes, volt itt nem rég egy kaukázusis kérdés, hát ott leszedték róla a szenteltvizet :), de egy közepes termetű kutya teljesen jól elvan lakásban. Én az alapján választanék még, hogy gazdicentrikus legyen, pl az említett goldit kertes házban sem illik kicsapni, mert neki fontos, hogy a család része legyen. :)

2018. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Jó, hát nem egy bernáthegyi méretűben gondolkodom. :-D De egy ölebbel nem tudok mit kezdeni, akit nem tudok magammal vinni mozogni, mert hamarabb elfárad, mint én.
2018. nov. 27. 11:25
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Nekem foxterrier jutott eszembe. De a fentebb írt vizsla is ilyen életmód mellett tökéletes lakásba.
2018. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!