Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Régi yorkis vagyok, ezért nem...

Régi yorkis vagyok, ezért nem tudom, most mennyibe kerül egy fajtiszta yorki kiskutya egy jobb kennelben (pl Devils of york vagy Hóbundás stb)? Hobbi célra szeretnénk, csak szeretni akarjuk.

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hülye tipp, de mi lenne ha a kiválasztott kennelnek írnál?
2018. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Családba 4 került törzskönyves, szerződéses yorkie. 120.000 forint volt. Kb ekörül mozognak, ha jól tudom.
2018. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 éve, na. Lemaradt.


Tudok ajánlani kennelt is ha gondolod, semmi baj nem volt soha a kiskutyával. Elmehettek megnézni a helyet, a szülőket és a többi kiskutyát. És mai napig tartják a kapcsolatot a tenyésztővel.

2018. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha a legjobbat keresed, akkor Of New Deal-kennel. Igaz, nem 120-150 ezer egy kiskutya (talán a többszöröse), de ennél jobb yorkshire kennelt aligha talász. 25 éve foglalkozik tenyésztéssel.

Nem vagyok kistestű-párti, de innen még én is vennék kutyát. :)

2018. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Árat nem tudok de ha felkeresed a menhelyet fajtatiszta kifejezést használj mert szerintem a kérdésben elírtad. Fajtiszta lehet egy yorki tacskó szerelem gyereke is.
2018. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!