Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első vemhességnél, mikor...

Első vemhességnél, mikor ereszkedik le a szuka hasa?

Figyelt kérdés
Moszkvai őr szuka,2 és fél éves. Hízni hízott,de nem tudom,hogy mikor várható ,hogy ,,ereszkedjen,, a pocak.Persze,ha vemhes. Az első fedeztetéstől számítva 57. napnál tartunk. Nem természetesen lett fedeztetve.

2018. nov. 27. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Uh volt már?
2018. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Itt egyik dokinak sincs UH-ja, csak tapinttással nézte meg,. Annyit mondott ,,hát..érzek valamit,, Azóta nem vittem vissza.

Tehát még lehet álvemhes is.

2018. nov. 27. 14:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar hogy nem természetesen lett fedeztetve? Inszeminálva lett?


Vigyétek már el egy olyan dokihoz akinek van ultrahangja is, mert ilyen "hát érzek valamit" dokikkal nem megy sokra az ember.

2018. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen! Inszeminálva lett. Más módja is van a ,,nem természetes fedeztetésnek,,? :D :D

Konkrét választ a kérdésemre nem kaptam,köszönöm !

2018. nov. 27. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az vicces hogy inszeminációra, örökítőanyagra tudtál költeni, gondolom nem is keveset, de egy normális orvosod nincsen. Értem én, hogy boldog-boldogtalan tenyésztő már a mai világban, de azért egy uh és orvos nem kellene, hogy luxus legyen.

Ez nonszensz, hogy ma holnap ellhet a kutya, de még azt sem tudod, hogy vemhes-e egyáltalán! Ha meg nem vemhes, akkor két hónapja nézed, hogy álvemhes?


Amúgy csak, hogy ne legyek bunkó, nem feltétlenül száll le a has szülés előtt, lehet, hogy csak akkor, ha már beindult. Erre ne alapozz.

2018. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán tk-esek lesznek a kutyák? Mert a felkészületlenségedet tekintve inkább szaporítónak tűnsz.
2018. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Normális orvos.... Hm...

Tudnék mesélni milyen egyszerű találni!

A szóban forgó kutya napokig rosszul volt,lázas lett, felhívtuk a dokinkat aki megállapította,hogy méhgyulladás,ki kell pakolni. Nem törődtem bele,elvittem másikhoz az megállapította,hogy nyugi csak tüzel és megviseli! Na mondom anyád! (Bocsánat)

Elvittük 3. dokihoz aki sikeresen rájött,hogy Babézia volt. Kullancs csípés.

1 nap 3 orvos.

Aha... igy ahogy mondod, tényleg a dokin spórolok.

Tipikus: ítélkezünk,mielőtt bármit tudnánk.

2018. nov. 27. 14:41
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem értesz a tenyésztéshez, de azért felcsaptál szaporítónak, és most fel jössz ide kérdezgetni, azt hiszed majd itt kapsz használható választ, ami itt ugyan elég ritka. Gratulálok! Nem hogy elvinnéd egy értelmes állatorvoshoz, ha már kell a plusz pénz, és ezért felhasználod a kutyát. Tudni kéne biztosra hogy vemhes. Ez kell a Magyaroknak, sok össze vissza hozzá nem értő szaporítótól megvenni a kutyát, jobb esetben egészségesen. Ha nincs pénze egy normális kenelből megvenni egy normális fajtatiszta kutyát, akkor fogadjon örökbe egy menhelyről. De az ilyen szaporítók a kutyából egészítik ki a fizut. Szép! Mellesleg találkoztam olyanokkal is akik egy szép összeget kértek volna el egy fajtához inkább csak hasonlító, 8 hetes kiskutyáért, nulla oltással, féregtelenítés nélkül, chip sincs benne, törzskönyv sose volt. Ezt a fajtát amit akartam meg is vettem egy jóhírű kenelből, fajtatiszta törzskönyves gyönyörű kutya, mindene megvolt. A szaporítókat, úgy ahogy én is tettem, figyelmen kívül kell hagyni. Neked remélem hogy utolsó szaporítás!
2018. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem én az iróniád hogy hogy lehetne máshogy nem természetes fedeztetés, de kutyáknál az inszemináció elég ritka, és furcsának találtam hogy inszeminálva lett de egy rohadt ultrahangja nincs az orvosnak, ez azért vicc. :D Mintha szívsebészetet végeznének de egy vágást nem varrnának össze tíz öltéssel a sebészeten.


Egyébként meg ha ennyire nem bízol 3 állatorvos közül egybe se, akkor hogy mertél bevállalni almot? Megcsináltattad az egyik állításod szerint is nem hozzáértő dokival az inszeminációt, de majd ha a szülésnél komplikáció lesz vagy császározni kell akkor megrántod a vállad ha azt mondják hogy menthetetlen és altatni kell? Vagy hogy tervezted? Nem ítélkezek, de most már elég jól látszanak a tények és lehet következtetést levonni.

2018. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a hülye, de ha már szaporításra vagy tenyésztésre adom a fejem, akkor mondjuk előtte keresek egy rendes állatorvost, mert bármi lehet. Ha meg nem találok, akkor át kell gondolni a dolgot.
2018. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!