Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki melle westi?

Yorki melle westi?

Figyelt kérdés
Mennyire ter el a 2 kutya vermerseklete? Mivel mind 2 fajtaban ott a terrier ver

2018. nov. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól megvannak együtt.

A vérmérséklet lényegtelen. Nem a fajtát kell nézni. Egy csivava is nyugodtan el vagy egy német doggal pedig ők mindemben különböznek.

De westiet csak és kizárólag törzskönyveset érdemes venni vagy örökbe kell fogadni.

2018. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő terrier, úgyhogy mindkettő erős jellem. Nekem westiem van, van erre egy yorki, akivel kis korában összeveszett (egymásnak estek :D), azóta pedig minden yorkit támadna. Szerintem westie mellé egy nyugodtabb, mondjuk kevsébé akaratos fajta jobb választás lehet.
2018. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy palotapincsi, aki lakásban élt velünk, de miután kiköltöztünk kertes házba vettünk egy cane corso-t házőrzés/hobbi célból. Nagyon jól megvannak eggyütt! A pincsi 8 éves volt, a cane corso 8 hetes amikor egybe kerültek, hiába jóval nagyobb kutya, nem bántja, csak ha elveszi a kajáját azért oda szól neki. Mindkettő lány. A lényeg az, hogy össze lehet szoktatni, de inkább akkor ha kölykök, idősebb kutyával fiatalabbat inkább a mi esetünkben lehet kivitelezni. (kis termetű közép/idős, nagy termetű kölyök)
2018. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, mindkét kutya nevelése is fontos, a vérmérséklet ez alapján dől el. Amstaffból is lehet barátságos kutyát nevelni, hozzáállás/értés és persze idő kérdése.
2018. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a kettő van. Nagyon jól kijönnek:) .
2018. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!