Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket választanátok:törp...

Ti melyiket választanátok:törpe spicc bagy shih tzu? Én NEM fogok venni csak arra vagyok kiváncsi nektek melyik tetszik jobban

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Shih tzu.

Hihetetlenül intelligens, pörgős kutyák, elevenek, könnyen tanulnak, és annyira nem törpék. :)

Spiccet soha, semmiképp. Se nagyot, se törpét. Nagyon nem jönnek be.

2018. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk shih tzu-nk van, és egyszerűen imádnivaló. Most 8 éves, és a születése óta velünk van, olyan mint egy családtag, még nyaralni is visszük magunkkal.

Rendkívül okos és értelmes, és mintha minden egyes szavát értené az embernek, néha meg is lepődünk rajta.

Egyedül a szőrével van problémánk, hogy a házban mindenki ruháján megtalálható, akkor is ha nem vagy vele kontaktban.

Ezen kívül csak ajánlani tudom. Viszont nagyon sokat alszanak, mindig oda megy ahol még lát valakit aludni, hogy odabújhasson mellé. Egyébként nagyon nyugodt fajták. Játékos csak 1 nap egyszer szokott lenni, akkor is kitömböli magát a kis csipogójával fél óra alatt és annyi. Szóval ha egy kis duracell nyuszit keresel, akkor lehet ők nem neked valóak.

2018. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár lehet a nyugodtság az csak egy személyes tulajdonság a miénknél.

Bár volt mégegy ilyen kutyánk, és ő is hasonlónak bizonyosult.

2018. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Egyiket se. Soha.


Ha választani kell, akkor shih tzu, talán az nem egy olyan státusszimbólum

2018. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Spiccet, de nem törpét, hanem nagyobbat. Jó kis agility kutyusok. :-)
2018. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Törpe spicc. A kozmetikaigényes fajtákat nem szeretem.
2018. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen a kis, közép , és nagy spicc is cuki☺
2018. nov. 28. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak a cukisága miatt tetszik a spicc, hanem hogy mozgékony, jó sportkutya, és okos, jól tanítható. Láttam pár spicc agility videót, tudnak meglepetést okozni a kinézetük ellenére, és lakásban is jól tarthatók.
2018. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Spicc! Az első kutyám egy ilyen fajta kutya volt. Mindig vigyázott rám és nagyon okos volt! Télen pedig imádta a havat! Mindig úgy vadászott hogy elkezdett szaglászni a hó fölött aztán fejest ugrott bele és kijött egy egérrel a szájában. Nagyon cuki volt!
2018. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Spicc. Ha csak ebből a kettőből lehet választani. Shih Tzu kizárva.

A spicc is komoly kozmetikázást igényel.

Kutyakozmetikus vagyok és a shih tzu az a fajta akit a legtöbb kutyakozmetikus szívesen kihagyna . A legtöbb shih tzu- t nehéz kozmetikázni, harapnak. Tisztelet a kivételnek.

20 éve vagyok a szakmában több országban dolgoztam de mindenhol ugyanaz a helyzet. Épp ma is volt egy nagyon nehezen kezelhető shih tzu nem hagyta sem a szárítást sem a karom vágást sem a fej nyírást és ilyenkor még erősebb a Nem válaszom. Itt csak azt mondjuk rájuk:

Pain in the butt!

Spiccek szintén nehéz esetek de inkább 10 spicc mint egy shih tzu

Bocsánat mindenkitől aki szereti őket. Nem személyes sértésnek szántam

2018. nov. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!