Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya álla alatt kicsi szemölc...

Kutya álla alatt kicsi szemölcs szerű kikövés?

Figyelt kérdés

Másfél éves puli keverék szuka kutyánk van. Az álla alatt van egy púp féleség ami akkora nagyjából mint egy szemölcs és a tetején egy kis árpa szerű dolog van, nem tudom annak mondják-e, de olyasmi mint ami az ember szemén is megjelenhet.

Ma nézegettem neki, nincs rajta szőr, nem fáj a kutyának, tulajdonképpen semmi problémája sincs, csak nyugtalanít a dolog. Korábban, kb háromnegyed vagy egy évvel ezelőtt is szerintem már ott volt neki, akkor is figyelgettem egy darabig, de nem változott, ezért meg is feledkeztem róla. Azóta nem vagy észrevehetetlen mértékben nőhetett csak, mert még most sem érezni, amikor simán simogatom. Szó szerint keresni kell rajta, de az interneten semmi hasznosat nem találtam róla. Mindenhol egyből persze a rák meg a daganat van, ami nem valószínű, de azért mégis aggódom, mert a kutya a családunk szerves része és nem akarom, hogy bármi baja legyen.

Arra lennék kíváncsi, hogy látott e már valaki hasonlót, esetleg van e tapasztalata ilyesmivel?

Ha úgy alakol akkor persze állatorvoshoz is elvisszük, de azt remélem, hátha valaki látott már ilyet, és kiderül, hogy valami ártalmatlan dologról van szó.



2018. nov. 29. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szemölcs.
2018. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!