Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan nyüszög a kutyám?

Állandóan nyüszög a kutyám?

Figyelt kérdés

4 napja kapott agyvérzést. Az orvos mondta, hogy a gyógyszertől szomjasabb lesz (ez igaz lett), de... azóta magában nyüszög. Kiengedem, megszagolja a tálkáját, visszajön és folytatja elölről. Immár dupla adag ételt kap 2 napja, de még mindig kunyerál. Ha kap, akkor fél óráig csendben van, majd újra kezdni.

A doki szerint nem fáj semmije (mi is nyugodtan simogathatjuk), de akkor miért csinálja ezt?

Elvinném egy hosszabb sétára, hogy lefáradjon, de hajlamos elesni még mindig a stroke miatt, így nem szívesen vinném a többi kutya közé, akiket nem tudnék kikerülni.


2018. dec. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd az orvost, mi nem vagyunk azok.

Fajtaválasztásban tudunk segíteni, de eü kérdésekben az tud mondani valamit is, akinek állatorvosi diplomája van..

2018. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene 4 nappal agyvérzés után hosszabb sétára vinni! Hagyd pihenni, szedje a gyógyszerét, ha szerencséje van károsodás nélkül felépül csóri. Idegrendszeri károsodás valamilyen szinten fennmaradhat, de ez legyen a legnagyobb problémája, hogy nyüszög. Ha meg éhes, etesd! Örülj, hogy eszik.
2018. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet amit kap gyógyszer nem csak szomjúságot okoz, hanem az étvágyára is hat. Ezért éhes.
2018. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam: elvinném (azaz nem viszem, eszembe se jut ilyenkor, nem vagyok hülye)


Állatdokit felhívtam még tegnap, normális választ nem kaptam. Azért tettem fel a kérdést, hátha volt valaki hasonló helyzetben.


Lehet, de ha többet eszik, akkor kihányja, ami megint nem jó. Így megint tehetetlenek vagyunk.

2018. dec. 2. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg még egyszer a doktort! Nem egy náthád van a kutyádnak, ami egy hét alatt nyom nélkül elmúlik. Ha kérdésed van, kérdezz amíg nem kapsz választ a kezelőorvosától, ő ismeri a kutya betegségét.
2018. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!