Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen?

Milyen kutya legyen?

Figyelt kérdés

Dolgozom, 25 eves vagyok orokolt lakasban lakom. Delutanom szabad. Nincs kert. Mar gyujtogetem ra regota a penzt, van ra 300.000 ft-om. Csak tenyesztotol. Irjatok kennel nevet is. Reggel eu seta, du sok jatek, futni is jarok, este is seta. Sok a szabadidom, nkncs ferj es gyerek, jarnek vele kutyasuliba.

Panelba valo nem tipikus panel kutyat szeretnek. Pl nem csivavaban gondolkodom.


2018. dec. 6. 16:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
10%
Mopsz esetleg
2018. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Beagle, vmilyen kisebb agár, angol cocker spániel, ha sokat mozogsz vele.
2018. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
39%
Miért csak tenyésztőtől? Nagyon édes kiskutyákat lehet örökbe fogadni, egészségesebbek és sokkal hálásabbak is! Találsz bármilyet! Nem tudom merre laksz, de biztos van a környékeden menhely! :)
2018. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mopsz lesz.

Kennelt tudtok?

2018. dec. 6. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mopsszal futni??? LOL :DDD Álmodban esetleg :) Döntsd el kanapé kutya kell, vagy sportos!
2018. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát mopsszal nem lehet futni az biztos. És ha idősödik még tempósabb sétát se bírja.


Spánileket nézd meg esetleg uszkár bármely méretben. Vagy agár ami nagyon jó mert panelban egész nap szundikál viszont ha futni kell akkor teljesen bepörög és már készen is van a munkára.

2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Whippet!
2018. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Mopsszal nem igen fogsz tudni futni.

De cuki kutyusok<3

2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A mopsz nem az a kifejezett sportkutya :D

Csak egy személyes story: múlt héten a kutyám megkergetett egy mopszot. Nem haragból, hanem játszottak. Először a mopsz kergette az enyémet, aztán fordultak. A mopsz kb. fél perc futás után összeesett és úgy zihált, hogy kidülledt a szeme. Mind megijedtünk, mert azt hittem ott hal meg-fiatal 3 éves kutya. Aztán összeszedte magát. Kb. ennyit lehet vele futni :D

Én a helyedben uszkárt vennék. Általában nyugisak, szépen elvannak lakásban, de szeretnek mozogni is.

2018. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Panelba valo nem tipikus panel kutyat szeretnek

mopsz ezzel kiesett

2018. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!