Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS elhelyezés esetén milyen...

SOS elhelyezés esetén milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban tudtuk meg, hogy holnap olyan sürgōs dolgunk akadt, hogy a kutyát panzióba már nem tudjuk elhelyezni. A holnapi napról lenne szó, olyan délelōtt 10-tōl kellene rá vigyázni Budapesten, nagyon sürgõsen. Maximum este 6-ig. Ilyenkor a napközin és panzión kívül mit lehet tenni? Vannak emberek, akik foglalkoznak ilyennel? Sajnos szomszédok nem jöhetnek szóba, rokonok nem itt élnek és nem tudnak ezzel foglalkozni. Barátok sem érnek rá, senki nincs :(
2018. dec. 6. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül hagyjátok. Nem tragédia. Az enyém napi szinten van 9 órát egyedül
2018. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyedül nem maradhat itthon, mert a dolog itthon lesz, de mi sem leszünk itthon, hanem a tulajdonos jön ide intézni ezt és külön kérés volt eddig is, hogy a kutyát vigyük el amikor jön. Festeni fognak egyébként, nem akarom, hogy itthon legyen a kutya vele meg a festōkkel mert útban lenne nekik és nem is bízom bennük, a tulaj utálja a kutyámat :(
2018. dec. 6. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

1 napért rinyálsz?


Simán elvan otthon a kutya napokig is! Főleg, ha egy helyre, kutya wc-be ürít.

2018. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kutyasulik fogadnak napköziben besétálókat idōpont nélkül?
2018. dec. 6. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Hívd fel a létező panziókat/kutyasulikat. Basszus, nem az utolsó pillanatban kellett volna ezen gondolkodni! Amúgy én fognám a kutyám, és sétálgatnék vele egész nap, a tulaj meg oldja meg a festőit!


[link]

2018. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja, ha semmi nem jön össze, jelents beteget, és legyél a kutyáddal!
2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

ja, hogy ne legyen otthon?


Nekem is volt ilyen, elvittem állatdokihoz, közöltem a dokival, hogy kell a legdrágább, nem kötelező oltás, de csak ha holnapig itt hagyhatom, nehogy baja legyen tőle.

2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért vagy ostoba, mert az állatorvos nem kutyamegőrző, még műtét után sem tartják bent szívesen, nem még egy oltás után!


Te is csak fotón láttál ebet!

2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Pince? Padlás? Biciklitároló?

1 napot elvan.

2018. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Budapesten rengeteg!!! panzió van. Ha reggel 7kor felkelsz és elkezdesz telefonálgatni 10ig simán találsz, neki helyet.

[link]


Én a Strázsát tudom ajánlani,mi oda szoktuk vinni. Kissé leharcolt, de a gondozók nagyon toppon vannak.

2018. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!