Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnál is féltékenykedik a kutya?

Másnál is féltékenykedik a kutya?

Figyelt kérdés

Feleségem terhes a 7. hónapban van!

Azt imádom a kutyámban (husky) hogy még a széltől is óvja de még engem se enged a közelében pedig érdekel hogy milyet rug a pici a pocakban! :)

Amúgy ebből a szempontból bátran hagyom otthon a feleségem amikor dolgozni megyek mert tudom hogy idegen nem bánthatja!

Amúgy soha nem bántottam a feleségemet még csak nem is kiabáltunk egymással soha még mielőtt valaki ezt feltételezné!



2018. dec. 7. 22:30
 1/7 anonim válasza:
37%

Ismerős nálunk is ez volt! :D

még csak puszit sem bírtam adni a páromnak mert a blöki egyből bebodorodott és elkezdett nyalakodni!

Amúgy ez nagyon jó mert később a picit is védeni fogja! Viccen kívül a legjobb babysipter (bocsi ha rosszul írnám) a kutya nálunk szinte egyszer sem sírt fel éjszakánként a pici csak ha mondjuk éhes volt vagy tisztába kellet rakni! Amúgy nekünk labradorunk van! Végig ott volt minden este a pici mellet és ringatta ha felkelt!

2018. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
94%
Nálunk a kismacskával csinálta ezt a kutya, 7 éves volt amikor jött a cica és volt hogy arrébb tolt minket mellőle és ő akart melléfeküdni. Később a kötekedő utcabeli kandúroktól is megvédte. Meg a barátomra is féltékeny volt először, ha látta hogy megölel, arrébb lökte és a helyére állt.
2018. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Azért arra ne légy büszke, hogy téged, az egyik gazdáját nem enged a másik gazdája közelébe.Végül is hagyod, hogy a kutya döntse el, közeledhetsz-e a feleségedhez, vagy sem. Ha meglesz a kicsi, és a kutya őt is bevédi, akkor engedélyt fogsz kérni a kutyádtól, hogy hozzáérj a saját gyerekedhez?

Az rendben van, ha idegenektől megvédi a kutya a családtagokat. De csak egyet kiválasztani nincs joga.

2018. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk erről tiltani kéne mert nem normalis, hogy a gazdaját ledominálja.
2018. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Erről sürgősen tiltani kellene a kutyát, hogy téged sem enged a feleséged közelébe.
2018. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyjátok.

Egy Cesar Millan-videóban az egyik eset hasonló volt: a kutya, valami két kiló körüli kis vakarcs nem engedte a férjet a feleség mellé ülni sem a kanapéra, meg a hálószobájukba sem. Frankón panzióba jártak, ha szexelni akartak...

Millan szépen megtanította nekik, hogyan tudják kezelni a helyzetet, a kutya lett kitiltva a hálóból.

2018. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de a helyzet már megoldódott!

Tegnap este mikor mondta a párom hogy rúg a pici egyből mentem oda! Zeusz (kutyám) már egyből vetődött oda én meg adtam neki egy kisebb pofont (tényleg kicsi volt egy aféle józanító pofont) Rám mordult és a fogait villogtatta! Elkaptam a pofáját és jó erősen megharaptam a fülét! Azóta ismeri a tény állást és csak a kezemet nyalogatja ha a pockot simogatom!

Ezt a fül harapást még anno egy filmben láttam nem emlékszek hogy melyikben de bevált! :D

2018. dec. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!