Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shiba inu mennyire elterjedt?

A shiba inu mennyire elterjedt?

Figyelt kérdés
Sok shiba hirdetést látok, természetesen tudom, hogy ez szapis, de törzskönyves is több van az országban, viszont ezek a megvásárolt shibák hol vannak? Nem nagyon látni ilyen kutyát. Manapság már átlag kutyának számít, ha ennyien vesznek? Én mindig is különlegesnek tartottam ezeket a japán fajtákat, de nem gondoltam volna, hogy ilyen sok szapi van, ezáltal sokan is veszik.
2018. dec. 8. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mihez kepest. Egy nemetjuhaszhoz kepest feher hollo, mig mondjuk egy basenjihez kepest mar mar gyakori. Azert sok a szapis, mert alapvetoen szép kutyak es marha dragak, ha felert adja is tobbet nyerhet rajta mint ha vizslaval "foglalkozna".


Nem kulonlegesebbej mint a tobbi. Nyilvan minden fajta tulajdonos szereti azt hinni, h az o fajtaja mennyire specialia, de ritkak az igazan különleges kutyak.

2018. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld! :) Végülis igazad van, vannak sokkal ritkább és különlegesebb kutyák, én nem vagyok shiba gazdi egyébként és nem is szeretnék az lenni, csak elgondolkoztam. Ahol én élek, állítólag sok a shibás, de nem láttam mióta itt vagyok, csak két példányt, ezért is a kérdés. Divatkutya lett egy ideje de ahhoz képest sehol sem látni.
2018. dec. 11. 05:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mo-n egy 300-350k HuF erteku kutya az eletben nem lesz divat😁. En az vagyok, de nekem se kene mégegyszer. Szeretem, imadom, de valami konyebben kezelheto kutya lesz a kovetkezo valasztasom.
2018. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!