Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek piros vagy kék...

Szerintetek piros vagy kék hámot vegyek 1,5 éves fiú golden retriever kutyámnak?

Figyelt kérdés
Csak mert a pórázunk kék, de szerintem a kutyán a piros hám jobban állna. Szerintetek?

2018. dec. 8. 14:20
 1/10 anonim válasza:
21%
Ha kan, akkor kék, ha meg nőstény, akkor piris.
2018. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlennek tartom a kérdést. Vedd azt amelyik jobban tetszik neked vagy olcsóbb vagy bánom is én, de annak hogy felteszel egy ilyen kérdést az internetre (persze kép nélkül mert különben még tudnánk is véleményt mondani) annak semmi értelme. Miért nem az ismerőseidet kérdezed?
2018. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Színárnyalattól függ.
2018. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kutyádnak pont tökmindegy, hogy milyen színű a hám, meg a póráz. Vedd azt, amelyik neked jobban tetszik.
2018. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Goldenre inkább nyakörv!


Hámmal csak húzni tanul meg és nem is nagyon kontrolálható,főleg ha már belefeszül és húzni kezd.


Én ideg bajt kapok mikor nagyobb testűeken hám van...A környéken egy staffin is hám van és a gazdája alig bírja vissza fogni,mert a kutya húzza. Ha meg nem kerülöm őket ki nagy ívben akkor elért volna minket.


Német juhászon és goldenen is láttam hámat, alig bírták vissza fogni a gazdáik ha megindul.


Nyakörvvel legalább féken tarthatóak.

2018. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kék, mivel a póráz is az, illetve fiú. Lánynak mar inkább piros.
2018. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért mondanám a kéket, mert a póráz is kék, de csak akkor ha ugyanolyan árnyalat mindkettő. Ha két teljesen különböző kék, akkor én inkább pirosat vennék, de mindenki olyat vegyen ami neki tetszik, mert a kutyának teljesen mindegy. :)
2018. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen a piros.

Ha a póráz kék, akkor jó lesz ez a színkombó.

A sok kék együtt már nem nézne ki olyan jól.

2018. dec. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok egy kék póráz + kék hám? :D pont hogy szettben szokták vásárolni... szerintem a más színű hám és póráz hülyén néz ki, mármint ha ekkora a színbeli különbség. Kék meg a piros nagyon nem megy egymáshoz.
2018. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Emberek rájöttem a megoldásra! Feketét veszek, az mindenhez megy. De azért köszönöm az értelmes válaszokat!
2018. dec. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!