Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta lesz valaha?

Szobatiszta lesz valaha?

Figyelt kérdés

5 hónapos Zoknika meg nem szobatiszta kb masfel honapja setaltatom tudja mar hogy lent kell pisilni kakilni. Nem hasznalok pelenkat mert nem akarom vele ossze zavarni a kutyat. Ennek kovetkezteben sajnos ahol eri ott kakil pisil mikor egyedul van. Es ez a furcsa hogy ha egyedul van akar csak 1 orat seta utan kepes egybol bepisilni bekakilni. Ha vele vagyok kibir 9 orat es allitom hogy tobbet is birna (beteg voltam es megmozdulni nem tudtam ezert volt annyi ideig a lakasban) es nyilvan nem varom el hogy ennyit kibirjon csak nem tudom hova tenni hogy ha vele vagyok akkor kibir ennyi idot ha elmegyek akar egy ora alatt kozvetlen seta utan bepisil bekakil.

Tanacsokat szivesen elfogadok



2018. dec. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van előtte táp ha elmész otthonról?
2018. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magára maradás, a gazda hiánya szeparációs szorongást idéz elő, még kicsi. Örülj, ha nem tépi le a tapétát a falról.
2018. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tartok itt a kutyusommal, de sok "a póráz két végén" műsort néztem. Ott azt mondták, hogy a szobakennel segít ebben, mert a kutyák nem szeretnek oda piszkítani ahol alszanal/esznek
2018. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reggel kap enni mikor elindulok szoval van elotte etel. Es hozzatennem hogy gyonyoruen tud rombolni a falak sarkai mar javitasra szorulnak a tapetat letepte de ha elol marad valami akkor azt is szettepi. A sarkakat csilis vizzel szoktuk lefujni es azota nem igen ragja a sarkakat.

Bizom benne hogy a tombolasrol leszokik a fogvaltast kovetoen szoval a szobatisztasag az amitol nagyon felek.

2018. dec. 16. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül hagyod, akkor soha ne legyen előtte étel. Csak víz. Inkább keljetek korábban, hogy meglegyen a reggeli és utána a sèta. Ha nincs bevitel, akkor nincs kiadás se.


Bár ha ennyire tombol, akkor tényleg valamilyen szorongás/nevelési probléma van. Érdemes lenne vele kutyaoviba vagy suliba elmenni

2018. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!