Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Multifit...

Mi a véleményetek a Multifit Farmer tápról?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki ezzel a táppal eteti a kutyáját? Mik a tapasztalataitok, mennyire jó a minősége? Én nagyjából 8-9 hónapja ezt veszek a kutyámnak. Viszont már a második zsírcsomó jelenik meg rajta, bár tudom, hogy ez nem feltétlenül a táptól van. Viszont néhány napja foltok jelentek meg a hasán, amit állatorvosnak is meg fogok mutatni. Nem sebes, nem hámlik, nem is viszket neki. Inkább pigment foltok, de tartok tőle, hogy valamilyen szervi probléma tünete.

Ezt azért írom le, hogy aki ugyanezzel a táppal etet, nem tapasztalt-e hasonlót?



2018. dec. 16. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó táp, nem tetszik, amit összetételben írnak (az elején 10% hús szerepelt annál, amit írtam, és elöl ugye a legnagyobb arányú összetevő van, a többit el lehet képzelni), és főleg nem a sok ködösítés (ilyen-olyan melléktermék). A német oldalán olvastam.

Én nem etetnék vele, az biztos.

2018. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Esetleg tudsz olyan tápot mondani, ami hasonló árkategória (legfeljebb picivel drágább), de jó minőség? Ezelőtt sajnos sokáig Aldis kutyatápot kapott, ami szerintem rosszabb volt a Multifitnél 😔

2018. dec. 17. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam a szintén Fressnapf-os Fit+Fun-t az nagyon rossz volt, még a Penny-s ProDog is jobban bejött. Így a Multifit már nem is érdekelt. Szerintem drága, ahhoz képest, ami benne van. Annyi a pozitívuma ennek a tápnak, hogy ha jól látom, nincs benne szója, meg színezék, így jobb, mint egy sima szupermarketes táp. Nem lehet hogy a kutyusod csirke allergiás, érzékeny gyomrú vagy valami ilyesmi? Lehet spéci táp kéne neki.

Én Brit Premium by Nature adok a kutyámnak. 3 éve eszi a Britet. Nekem bejött és olcsóbbra jön ki, mint a Multifit. (Egyébként javaslom, hogy ne boltban vásárolj, hanem netről. Szerintem olcsóbbra jössz ki. Én a Petissimoról rendelem 2x15kg-t és így ingyen kiszállítják.) Még ilyen tápok jutnak eszembe: Eminent, Fitmin, Bosch, Josera, Calibra, Chicopee

2018. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért is választottam ezt a tápot, mert természetes összetevőkből készül, mesterséges színezékek és tartósítószerek, emulgeálószerek, szója és cukor nélkül. Bárány hús van benne, gluténtartalmú gabonaféléktől is mentes. Ami aggasztó, az az, hogy a húsból csak 10% a bárányhús. Egyébként egy 10 éves tacskóról van szó, egyáltalán nem érzékeny gyomrú. Meg allergiája sincs, mert nincsenek rajta olyan kiütések, nem vakarózik, jó kedve van, tele van energiával és a széklete is rendben van. Ez a táp azért jobb szerintem attól amit ezelőtt kapott, mert a korpásodása teljesen elmúlt, fényesebb és dúsabb lett a szőre, gyorsabban gyógyulnak a sebek (apróbb sérülések, karcolások vagy akár műtét után). Ettől még elhiszem, hogy nem a legjobb táp, tudom, hogy van jobb is, megnézegetem majd amiket írtál, köszi. :)
2018. dec. 18. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem. Igen, egyedül a hús aggasztó egy kicsit benne. Nézd, ez idős kis- és közepes kutyáknak való, Brit. Esetleg megpróbálhatsz belőle előszőr egy kisebb adagot, hogy megnézd mennyire válik be. (Ez nem bárányos sajnos)

[link]

2018. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!