Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolci Állatsegítő Alapítván...

Miskolci Állatsegítő Alapítvány (M. Á. S. A. ) Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kutyám elszökött otthonról és elütötte egy autó, ők mentek ki érte és vitték be az állatkórházba. Sajnos már nem tudtak segíteni rajta, de nagyon örülök, hogy nem az útszélén, egyedül kellett meghalnia, hanem megpróbálták megmenteni. Örökké hálás leszek nekik!
2010. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép! :)

És az örökbe fogadás hogy megy náluk?

2010. jún. 27. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. A kutyusok ivartalanítva vannak (vagy kötelezettséggel adják oda) Amúgy 3ezer forintot kell náluk fizetni.
2010. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nem biztos, hogy 3ezer forintot kell fizetni. Általában úgy van, hogy az oltás árát kell kifizetni. Az kb 3ezer. Én most szeretnék oda önkéntesnek menni:)
2010. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azonnal oda adják a kutyusokat, vagy várni kell rájuk? Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 27. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom.
2010. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmész,kiválasztod,aláírod a papírokat, kifizeted az oltást,és hozhatod is a kutyust.

Mi szeptemberben hoztunk onnan. Kimész a telepre,keresel egy embert,elmondod az igényeidet, megmutatja melyik kutyák felelnének meg esetleg,ha megtetszik egy kutya,elmondják a tulajdonságaikat.

Pontosan nem tudom,mit tartalmaz a papír,amit alá kell írni.

Mi 7000 Ft-ot fizettünk,hogy ebben csak az oltás van e,vagy más is,nem tudom,de igazán nem sok egy hűséges társért,még ha keverék is.

2010. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eni

Egy éve pusztult el a yorki-keverék kutyusunk. A világon a legédesebb és legcsúnyább kutyusa volt :(

Lassan eljutok oda, hogy megint szeretnék kutyust...de tuti keveréket és azt hiszem yorkit: intelligens, durocellll, nem agresszív, és igazi érző lény.

Ha megírnátok a Miskolci menhely címét és tel.számát, talán már kész vagyok lelkileg, hogy érdeklődjem. Köszi.

2010. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!