Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta kutya újra kölyök...

Szobatiszta kutya újra kölyök módba váltott?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves kutyám, aki mostanában, pontosan 3 napja nem tartja vissza a dolgait a sétáig. Ebben az a nagyon fura nekem, hogy a végletekig képes tartogatni, de mégsem teszi. Rendszeresen bekakil, bepisil. Amikor rájön az inger. Semmi sem változott az életvitelünkben, egészséges, megvizsgálták, ezért is vagyok megijedve. Nyáron is volt már erre példa, detto nem volt változás, se betegség és két napig bepisilt. Nem jelöl egyébként, hanem rendesen hatalmas tócsákat pisil maga alá. Próbáltam, hogy többet viszem le, de még így is. Este 9-kor volt lent utoljára, hajnalra már becsinált. Utána 11-kor vittem le utoljára, hajnalra megint becsinált :(
2018. dec. 17. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el másik állatorvoshoz.
2018. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá erre:

[link]

meg erre:

[link]

De az is lehet, hogy egyszerűen csak a kora miatt elernyedtek a záróizmai, nem tudja visszatartani, sőt, talán nem is érzi már az ingert. :(

2018. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézeds meg jobban. Ha pl nagy testű amik általában 8-10évig élenk akkor lehet a kora miatt, lehet egy vese dolog is, bármi. Ha nem direkt piszkitbe hanem látszik hogy nem tudja tartani akkor biztos megnézetném még jobban.
2018. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!