Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok jó dobermann kennelt?

Mondanátok jó dobermann kennelt?

Figyelt kérdés

[link]

Ez jónak túnik?


2010. jún. 27. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép kutyáik vannak, a testfelépítésük is jó, eredményeikkel sincsen gond. Nyugodt szívvel felveheted velük a kapcsolatot, de készülj fel egy ilyen kutyára, nem egy kis öleb, akit pátyolgatni kell. Igazi kutya, nagyon hűséges. Jó kutyázást!
2010. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy öleb...:) Ezernyi oldalt olvastam a dobermannról, a neveléséről, könyveket kiolvastam a kutya nevelésről. Sorozatokat is nézegetek ám. Lassan felkészültnek érzem magam :)
2010. jún. 27. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt is: (ebugattás kennel bemutató)

[link]

Aztán a kennelt: nekem szimpatikus :)

[link]

2010. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tom-Dober kennel a legjobb, én is innen szeretnék egy kölköt!
2011. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég régóta ismerem személyesen Von Morosso-ékat. Nagyon tisztességes lelkiismeretes tenyésztők, bár én nem vagyok dobermannos, ezért nagyon képben nem vagyok azzal, hogy milyen "minőségű" kutyáik vannak.

De igazából nagyjából akkor kezdtem el kutyássá válni, mikor őket megismertem, előtte csak kutyatulajdonos voltam. Engem teljesen lenyűgözött az a szakértelem, és az a lelkiismeretesség ahogy ők a kutyáikhoz állnak.


Ha kíváncsi vagy rájuk, mint emberekre itt csekkolhatod őket: [link]

[link]


Szerintem a profiljükből is átjön, hogy nekik tényleg mindenük a kutya.

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod olvasni, érdemes ide bekukkantani.

Ne sajnáld az időt lapozni visszafelé az oldalakat.

[link]

2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amit te linekltél gyönyörű, ha dobit veszel vegyél innen nagyon jó hely jó kutyákkal.
2011. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

"Ezernyi oldalt olvastam a dobermannról, a neveléséről, könyveket kiolvastam a kutya nevelésről. Sorozatokat is nézegetek ám. Lassan felkészültnek érzem magam"


El ne bízd magad. Volt már kutyád? Engedelmességit tudta? Őrző védő kutyád volt? Fegyelmezni tudtad?

2011. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél. Nem lesz semmi baj. Én csak annyiban adnék tanácsot, hogy ha igy első kutya, akkor lehetőleg szuka legyen. Mondjuk én amugy is szuka párti vagyok:))))) Mikor szeretnél kiskutyát venni?
2011. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!