Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusorok is sokszor...

A ti kutyusorok is sokszor ugat álmában?

Figyelt kérdés

Van egy 4hónapos kis kan cavalierem, aki nagyon sokat ugat àlmàban. Főleg ha új ingerek érik.

Érdeklődnék, hogy másoknál is ilyen gyakori vagy csak ő ilyen kommunikatív álmában? :D



2018. dec. 17. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Az én kutyusom csak horkol. :D Bár idősebb.
2018. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám éjjel nem, de ha napközben elalszik, akkor irtó hangosan horkol. :D


Múltkor éjfél körül vinnyogó ugatásra ébredtem, felkapcsoltam a villanyt és akkor látom, hogy álmában ugat.

Meg egyik nap este 6 körül lepihent, én pedig háttal neki gépeztem. Egyszer csak azt hallom, hogy valami karcolja a parkettát a szobámban. Ijedten hátrafordulok és ő fut álmában...xD

9 éves hiperaktív kutya :)

2018. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 éves, és szokott ugatni álmában.
2018. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan ugat ilyenkor, hanem csak kis halk vakkantások ezek, a száját sem nyitja ki közben. Ilyenkor álmodik.

Szerintem erre gondoltál.

2018. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém legalábbis. :)
2018. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vakkantás, igen.
2018. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, erre a vakkantásra gondoltam :) csak felènk más kontextusban használják (egy-kettőt vakkant a kutya, hosszabb ideig ugat)

Első alkalommal az első nàlam kapott oltásàt dolgozta fel szerintem álmában. Picit meg is rémisztett, mert egy halom pokróc alà bújva aludt és én azt hittem a hörcsög szabadult ki. :D

Azóta ha egy mèterrel is hosszabb a napi sètà útvonalunk vagy új cicàval találkozik (imádja a cicákat. Gondolom mert velük egy magas és szocializàlva is velük volt eleinte) az aznapi szundit garantàltan csaholva és vakkantgatva tölti el.

Őrülök, hogy ezek szerint nem növi ki majd :)

2018. dec. 18. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes bichonom van, ő csipog álmában 😀 Gondolom ez valami nyüszögés féle de tényleg csipogásnak hangzik. Máskor meg olyan mintha álmában szopizna, vagy rág valamit
2018. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ha ugat álmában, akkor minimálisan a lábai is szoktak járni, mintha futna.
2018. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!