Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha bepisil?

Normális ha bepisil?

Figyelt kérdés
Van egy yorkienk ő pelenkás. Az új kutyus nagyobb fajta viszont még csak 3 hónapos. Rendesen lehordom, itthon vagyok vele és így is ma már 3xra bepisilt.
2018. dec. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Egy; még kicsi, nem tudja visszatartani a vizeletét/székletét, hiába hordod le akár 2 óránként, akkor is lehet baleset.

Kettő; Ha a pelenkára pisil, akkor miért gondolod, hogy ő tudja az csak a yorkie privilégiuma??? Már az sem normális, hogy ő oda végzi a dolgát, hacsak nem inkontinens, ősöreg eb!


Légy türelmes a kölyökkel, és szobatiszta lesz. 3 hónaposan csoda lenne, ha az lenne!

2018. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyus.. csak cseszegesd ha azt akarod hogy szorongjon mikor pisilnie kell. Három hónapos, gyakorlatilag szinte csecsemő....
2018. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici a hólyagja. Ahogy nő úgy lesz egyre kevesebb balesete. Ezt el kell fogadni. Ha kint is pisil, akkor nem lesz vele gond.
2018. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés ha otthon vagy vele, figyelni is kéne rá. Ezerszer le lett már írva hogyan kell szobatisztává nevelni egy kutyát, ha már az elsőnél nem tetted meg, legalább most olvass utána.
2018. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A yorkiet nem tudom leszoktatni a pelusrol, ill. nem azt irtam hogy baj hogy a másik bepisil, csak egy kérdés volt, mivel szerintem ez az oldal azért van hogy kérdezzünk.
2018. dec. 18. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem lehet leszoktatni. A másik kutya nem csoda ha össze van zavarodva, nem érti neki miért tilos ami a másiknak szabad.
2018. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A yorkit is vidd le pisilni gyakran.Kezdd vele úgy, mintha kiskutya lenne ő is.Ha tudod, egyszerre a 2 kutyát, egymástól látják a pisilést.Nem normális, ha pelenkára pisil.A kicsit ez megzavarja, jogosan.
2018. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!