Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom megállítani a...

Mivel tudom megállítani a kutya hasmenését?

Figyelt kérdés
Szokásos esti séta után, hírtelen vízszerű hasmenése lett. Most éjszaka 4 óra van. Szétf*ssa a lakást a kutya! Mit tudok csinálni vele? A széntabletta is kijött belőle.

2018. dec. 19. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

állatorvossal.


Ha a széntabletta se használ, elképzelhető hogy nagyobb gond van

2018. dec. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Széntabletta mellé 1 szem Bolus adstringens is kell.
2018. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, addig is sok víz itatása.
2018. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Rízst kell neki szét főzni, egész kocsonyás alágura. Vársz még kihul és oda adod neki, ettől abba szokott maradni a kiskutyák hasmenése, be fogja őket. Tapasztalt kutya tartó vagyok, eddig ez mindig be vált. De mindenképp hívj fel egy állatorvost.
2018. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már elindultatok állatorvoshoz. Velünk is előfordult már ez (tápváltásnál). Sok víz és valami sós. Állatorvos fog tudni segíteni, írj majd.
2018. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: kapott valami pasztát állatorvostól, illetve igen, ahogy írják, rizs csirkemell diétán volt 1 hétig.
2018. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bolus adstringens hatàsos ha valamit benyalt a kutya, hogy a dokihoz legalább el tudjatok jutni. Sajnos a vízszerű széklet mindig betegsègre utal. A dokinál pedig kaptok majd külön hasfogó pasztát.

Nem elég a diétáztatni.

2018. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!