Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anyakutyám etetésnél...

Az anyakutyám etetésnél megtámadta 4 hetes kölykeit, szerintetek mit csnáljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy mentett kutyám, vemhesem fogadtam örökbe, 4 és fél hetesek a kölykök, ma amikor adtam enni akkor kijöttek a kölykök is és rájuktámadt, alig tudtam leszedni az egyikről, a grabancánál megfogta és morgott rájuk, aztán elvettem az ételét, ráraktam a pórázt és arrébb megkötöttem és megetettem, a kölyköket is most szoktatom az ételhez, már jól esznek. Eddig nem volt ilyesmi, gondolom féltette az ételét, pedig eleget szokott kapni. Vajon megölheti a kölyköket, vagy csak nevelte? Mi tudjak csinálni? Kutyám már volt, csak kölykökkel nem volt dolgom. Ezután szeparálom öket etetésnél.

2018. dec. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amennyiben csak megragadja (nem megharapja nem tėpi nem vėrzik a kicsi, szal csakis a látvanyra megy az anyakutya) meg morog,ne csinálj semmit! Ha rosszabb ne engedd oda a kicsiket. Ha begorombul anyakutyát azonnal tiltsd le! Hiszen te vagy a falkavezėr nem? Te el tudod venni a kajáját ha eszik?
2018. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha komolyan morog, agresszív a saját kölykeire, és azok még nincsenek elválasztási korban, akkor az a kutya bizony kettyós! Persze morgás és morgás között is van különbség.
2018. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt semmi próblema, csak ma csinálta ezt, én vagyok a falkavezér, ha rászoltam, abbahagyta. Na majd meglátjuk mi lesz.
2018. dec. 19. 17:30
 4/7 anonim válasza:
Mi lett?
2018. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Mennyi idős vemhesen került hozzád? Majdnem az utolsó pillanatig lehetett volna ivartalanítani a szukát.


Nyilván szeparáld őket. Igen, megőlheti őket. Sajnos elő szokott fordulni, idegrendszeri gond vagy annyira rossz szocializáció. De mit fogsz kezdeni a kölykökkel?

2018. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Off:


5) örülni kéne, hogy van aki befogad utcáról állatot. Gondolom ő sem így gondolta, de gyakorlatilag ne a kérdező legyen a hibás a kölykök születése miatt.



Kérdező:

Figyeld őket a napokban hogy reagál az anya. Ha továbbra is ilyen, akkor külön kell őket etetni.

2018. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kölykök nem nagyon mennek oda hozzá, ha eszik, kicsit arrébb rakom tőlük az ételt. Amikor a kicsiket etetem, akkor addig elmegyünk sétálni, s így nyugodtan esznek. Más probléma nincsen, Máskülönben kedves velünk is és a kölykökkel is az anya.
2018. dec. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!