Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami lehet a parkettába...

Valami lehet a parkettába szívódva?

Figyelt kérdés
Egy éve lakunk ebben a lakásban. A kutyánk szobatiszta, emellett ideiglenes befogadóként is szoktam tevékenykedni, hogy legyen átmeneti helye a gazdátlan kutyusoknak. De valamiért még a szobatiszta kutyám is megpróbált rápisilni párszor, pedig semmi sem változott. Persze megtanulta, hogy nem szabad, itt sincs bepisilés, viszont a nálam elhelyezett kutyák is kivétel nélkül ragaszkodtak a parkettához. Sehova nem pisilt be egyik sem a rendszeres leviteleknek hála, de a parkettára mindig megpróbáltak és volt, amelyik mániákusan hisztizett érte, hogy rápisilhessen. Ezt nagyon furcsállom, a nagyszoba szoba így tabu marad továbbra is szerintem nekik. Nem lehet, hogy az elöttünk itt lakók háziállatai telepisilték az évek során és az készteti erre a kutyákat?

2018. dec. 20. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok meggyőződve a valóságról, csupán hallottam, hogy a kutyabőrből készült lábbelit a kutyák előbb-utúbb lepisilik, ha a viselője nem eléggé éber. Ezt még gyerekként, háború után hallottam, amikor készültek ilyen bőrből lábbelik.
2018. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Nekünk a kicsi kutya szobatisztasàgi balesetei (a szönyegen) okoztak ilyet. Az ismerősünk 4 éves, domináns kutyája úgy döntött, hogy megjelöli azt a kanapét, ahol ők szoktak ülni..
2018. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!