Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Történt már mással is ilyen?...

Történt már mással is ilyen? A nagymamáméknak van egy kutyájuk. Nem nagyon szeretem a kutyákat, de vele elvagyok.

Figyelt kérdés
Ma ott voltunk náluk, és nagy családi veszekedés volt, nagy mérgemben kirohantam az udvarra és neki álltam vele beszélgetni és simogatni a kutyust. Végig be volt zárva, és azt vettem észre, hogy felállt az ajtajához és bámult engem, de bele a két szemembe. És hosszú másodpercekig így néztük egymást, olyan sokatmondó volt a pillantása, mintha tényleg szemlélne engem. Nagyon meglepődtem, hogy ennyire emberi volt. Volt már ilyen mással is?
2010. jún. 28. 02:27
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Hogy rám nézett egy kutya?

Igen előfordult már.

2010. jún. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
:))Jacob
2010. jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A magányos emberek sokszor csak a kutyájukkal beszélgetnek. És a kutya valóban úgy tud nézni, mint aki megérti azt amit mondasz neki.

Én nem vagyok magányos, de imádom a kutyákat, van is kettő. Beszélek hozzájuk, és ők figyelmesen hallgatnak.

2010. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám az aki feltétel nélkül szeret, aki nem lesz féltékeny a sikereimre, aki velem örül és velem sír, aki magamért szeret, a kutyám a legjobb barátom...
2010. jún. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Akiteki ***** válasza:
50%
Nem, soha. Nem volt a nagymamámnak kutyája.
2010. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyával sokszor történt hasonló, de én már macskával is tapasztaltam ilyet. Leégett a házunk, épp tél volt, minusz 16. A tűzoltól a tetőn oltottak, anyám szegény a kert végében egy padon ült, és nézte a tüzet. A cicánk odament hozzá (pedig anyu mindig csak messziről szerette az állatokat) felugrott az ölébe, és szabályosan puszilgatni kezdte az arcát. Nagyon furcsa jelenség volt, nem hittünk a szemünknek. A cica pontról pontra odanyomta a száját anyu arcához, és nagyon gyengéden dorombolt neki. Anya azóta ezt az egy macskát közelről is szereti :)
2010. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
számítottam 1-2 "humoros" válaszra...
2010. jún. 28. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

A kutyák nagyon sok mindent értenek. Ha nem is a szavakat, de az érzelmeidet, kisugárzásod pontosan érzik.

Az én kutyámmal nap mint nap van ilyen helyzet.

2010. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!