Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok magyar ember miért nézi...

Sok magyar ember miért nézi le, a kutyákat, meg bizonyos fajtáikat?

Figyelt kérdés
pl:rotwieler,dobberman,németjuhász.
2018. dec. 21. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és azt hiszem a hóemberek sem szeretik őket. Főleg.
2018. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Lenézik? Ez hülyeség!

Nekem rotim van és még ember nem nézte le.

Vannak emberek, akik nem állatbarátok, de ezzel sincs semmi baj, míg nem bántják azokat.

2018. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Már a kérdést sem értem. Kik nézik le? És az miből áll? Miért kell a "le" után vessző? És mennyiből tartana kikeresni a fajták nevének helyes leírását google-on?
2018. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenézik. Van aki nem kedveli őket, de egy izmos rottweiler làtvány alapjàn is nehéz lenne lenézni :D

Inkàbb a felszines ismeretek a jellemzőek.

2018. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutyákat és bizonyos fajtáikat, inkább a felelőtlen, hozzá nem értő gazdáikat.
2018. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Félreérted, nem lenézik ezeket a fajtákat, hanem esetleg tartanak tőlük. Nekem rottweilerem van, senki nem néz le miatta, inkább kikerülnek, vagy tartják a három lépést. :)
2018. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is rotim van inkább félnek vagy tartanak tőle mer nagy és fekete + ha kutya támadás van a tvbe tuti hogy egy roti képe jelenik meg akkor is ha pl egy vizsla volt a tettes. Van aki oda füttyent hogy kiskutya stb de az olyan ember akkor is oda füttyentene ha mini szoknyaba lennék, ez nem lenézés hanem neveletlenség. Meg amúgy is aki ezeket a fajtákat lenézi és esetleg bemerészkedik hozza hamar fel is fográ nézni ha a kutya földhöt csattintja.
2018. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha már lenézés, szerintem inkább a csivavát vagy a többi ölebet nézik le... A rotit nem hiszem.
2018. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Hol olvastál ilyet? Német juhászom van, kb minden 3. ember megállít, hogy milyen gyönyörű...

A 30 évem alatt egy olyan emberrel sem találkoztam, aki bármilyen kutyafajtát lenézett volna...

2018. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Német Juhászom van, még sohasem találkoztam olyannak aki "lenézte" volna. Félni szoktak inkább tőle.
2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!