Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban más is szokott venni...

Valóban más is szokott venni a kutyájának karácsonyi ajándékot? Azért ezt nem gondoltam volna…

Figyelt kérdés

Családi karácsonyozás lesz holnap a szüleimnél, ahová a nővérem és családja, valamint a párom és én vagyunk hivatalosak. Azt sikerült elérnem, hogy a nővéremék a kutyájukat ne hozzák magukkal, mivel ismerik a véleményemet az ebek tartásáról, viszont ahogy a minap beszéltünk, kiderült, hogy ők a kutyájuknak is vesznek ajándékot. Szerintem ez azért túlzás, bár szerintem az is az, hogy a házban tartják az állatot.

32/F


2018. dec. 23. 22:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan akadnak még. Nálunk több kaja jut neki is, ennyi.
2018. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam
2018. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Mi a kerdesed celja? Provokalni szeretnel?

Vannak, akik vesznek karacsonyi ajandekot, persze. Szerintem ez nem tulzas. Nem vagyok elfogult ezen a teren, mert szerintem is van az a kapcsolat kutya es gazda kozott, ami mar nem normalis.

Viszont. Az ember szereti a kutyat, a kutya mellette van, mikor mas nincs. Miert ne vehetne neki ajandekot? Az ajandek ankoszonet egyik formaja. Gondolj bele, olyan dolgokat vesznek, ami hasznos, jo a kutyanak.

Neked nem kell mas kutyajanak ajandekot venni, ha nem szeretnel. De te ne tars kutyat kerlek.

2018. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%

A nővéreden kívül még igen sokan "a házban tartják az állatot".

Sőt, sokan valóban ajándékot is vesznek a házban tartott állatnak. Ismerek nem egy olyan családot, ahol a kutya ki is bonthatja a neki szánt csomagot. Ha hiszed, ha nem, ezek a pillanatok örömet okoznak azoknak a családoknak.

Engedd már meg, hogy mindenki úgy élje az életét, ahogy ő akarja.

2018. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Szokott... Sőt még a rokonok kutyáinak is veszek. Mik vannak, most szólj hozzá!
2018. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem veszünk a kutyáinknak ajándékot, mert nem értik az ajándékozás lényegét, meg egyébként is minden szükségeset megkapnak, amikor szükség van rá. De ha valaki venni akar a kutyájának valamit karácsonyra, miért ne tehetné? Miért bánt az téged???

Gondolom nem lesz hosszú a látogatás, ha a véleményedet hangoztatod.

Mi a testvéremhez mindig visszük a kutyákat. Az ő házukba csak az előszobáig jöhetnek, de nincs ezzel gond, tiszteletben tartjuk. Nekik csak kint vannak a kutyák, másként viszonyulunk a témához. Nem győzködjük a másikat a saját véleményünkről.

2018. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

Igen, veszek. Kapaszkodj meg, a papagájnak is veszek és a rokonaim kutyusainak is.

Házban tartani kutyát pedig nem túlzás.

2018. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
én még a pókoknak is veszek
2018. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

Milyen aranyos kis provokatív kérdés. Neked sincs jobb dolgod, mint Karácsonykor utálkozni.


De kérdésedre a válasz:

Igen, kap csomagot a kutya. Sőt magának veszi ki a fa alól és magának bontja ki. Minden egyes évben. De, hogy borzoljam a kedélyeket, még a szülinapját is ünnepeljük.

Ráadásul "házban tartjuk" , pedig jó nagy udvarunk van.

De nálunk a kutya családtag. Bocsika.


Amúgy sosem értettem, hogy miért kell beleszólnia az ilyen begyepesedett, szőrös szívű egyéneknek, hogy a rokonuk hogyan éli a SAJÁT életét.

Kellemes lehet veled együtt tölteni a karácsonyt. Szinte süt rólad, hogy "tele vagy szerettel" .


Kellemes ünnepeket!

Jövőre nézve pedig abbahagyhatnád nővéred szekálását, irányítgatását.

2018. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki rendesen tartja a kutyáját, akkor senki nem szól neki be. De ez amúgy sem ugyanaz.

Itt mindössze arról van szó, hogy a kérdező utálja a kutyákat, akkor más se szeresse már őket.

2018. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!