Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban más is szokott venni...

Valóban más is szokott venni a kutyájának karácsonyi ajándékot? Azért ezt nem gondoltam volna…

Figyelt kérdés

Családi karácsonyozás lesz holnap a szüleimnél, ahová a nővérem és családja, valamint a párom és én vagyunk hivatalosak. Azt sikerült elérnem, hogy a nővéremék a kutyájukat ne hozzák magukkal, mivel ismerik a véleményemet az ebek tartásáról, viszont ahogy a minap beszéltünk, kiderült, hogy ők a kutyájuknak is vesznek ajándékot. Szerintem ez azért túlzás, bár szerintem az is az, hogy a házban tartják az állatot.

32/F


2018. dec. 23. 22:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
"Nem te vagy a meleg fickó aki pár havonta feltesz egy kutyautáló kérdést? :D" De. Mindig aranyos körítéssel tolja be ezeket a "kérdéseket".
2018. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Amig vot negylabu allatunk a lakasunkban, addig vettem neki random ajandekot pl. egy kis extra viutamint, dragabb konzervet, uj fekhelyet stb. de sose karacsonyra!

38 eves koromban voot eloszor olyan, hogy a sajat szememmel lattam valaki egy kutyanak visz karacsonyi ajandekot! :-) azt hittem vicc, de utolag ugy fogtam fol ente egyszer meglatogato rokonok az egesz csalaenak visznek valamit es az egesz csaladba beleertik a kutyat, macskat, lovat halat akarmit. Azota nekik en is adok az allataikat is beleertve, hogy a kolcsonosseg meglegyen.


Ha belegondolsz attetelesen sokan vesznek allatoknak karacsonyi ajandekot mert ha egy gyerek vagy felnott kap akar egy kupont is egy allatkereskedesbe, kutyakonzervet vagy egy zsak tapot vagy kutyafesut, vagy labdat mondvan kutyatulajdonos, akkor valojaban az allat kap ajandekot (o eszi meg, neki vesznek valamit a kupnnal, az o szorenek tesznek koz, o rog a gazdival labdazni :-)), mostansag tul sok a penze sokaknak es mar nem csak a kutyajuk hanem a gazdajuk is kap ajandekot:-).

2018. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kedves kérdező, a válaszok mindig attól függnek, hogy az adott állat milyen helyet foglal el a családban.

Nálunk családtagnak számít a kutya de karácsonyi ajándékra még nem gondoltam soha. Igaz Mikuláskor kapott a fejére egy piros sapkát és egy gumicsizmába tettünk pár rúd kutyaszalámit , majd kattant a fényképező. Néha napján jó ezeket a képeket visszanézni. Ha a kutya karácsonyi ajándékot kap, az a gazdi lelkét simogatja.

A házban tartásról pedig annyit, hogy igazodjon a kutya igényeihez. Nálunk bent alszik , de bármikor dönthet úgy, hogy kint szeretne lenni. Ez télen még sosem fordult elő.

Szoktam mondani, hogy a kutya nem hülye, de gondolkodás nélkül csinál magából hülyét a gazdiért és ezt a gondos gazdi viszonozza is.

Nincs ebben semmi furcsa.

Egyszerűen egyesek empatikusabbak egy állattal, mint mások.

Belőled biztosan nem lesz bálna mentő, én meg egy gyíkot is hajkurászok negyed órát, mert láttam, hogy a testére rászorult egy csavar alátét és a sünöknek téli alvóhelyet készítek, mert az én lelkemet ezek a dolgok simogatják.

2018. dec. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam!! Ket kutyám van. 1-1 malacfület kapnak megy 1-1 jatekot!

Nalunk családtagok es a csaladban nem csak én vettem nekik is janándékot! :D

2018. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
95%

Amíg kutyánk volt, kapott ajándékot karácsonyra. Tudod, miért? Nem hülye, érzi a sürgés-forgást, hogy ez a nap most más. És totál izgatott ő is emiatt. Jár neki is valami különleges finomság.

Továbbmegyek, borzolom a kedélyeket: macskám van most, ő is kapott ajándékot. Mivel az új játék foglalja le, nem a fára pályázik. :) Sőt, anyámtól is kapott ajándékot. Húhaaaaa...

2018. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Jól figyelj, ettől eldobod az agyad, kedves 32/F.

Én nem elég hogy karácsonyra veszek neki valamit, sőt, nem elég hogy karácsonyra én is szoktam ajándékot kapni az ő nevében (rokonoktól valami kis labdát, jutalomfalatot, ilyesmit), még a saját szülinapomra is ilyeneket szoktam kérni. Erre az idei év is tökéletes példa volt: a barátnőmtől jutalomfalatot kaptam, szüleimtől pórázt, stb. Felmerülhet a kérdés, hogy ennek mi értelme van, de nekem igenis sokat jelentenek ezek az ajándékok. Tekintve hogy nekem nincs szükségem semmire (ha pedig valamit szeretnék, azt megveszem magamnak), inkább a kutyámnak kérek olyan dolgokat aminek örül, vagy ami hasznos lesz nekünk, minthogy nekem legyen egy 67. kacatom amiért valaki kiadott egy rakat pénzt, de soha nem használom. Nem azt mondom, hogy ‘rendes’ ajándékot nem szoktam kapni, sőt még talán többet is mint kutyásat, és nem mondom hogy nem örülök neki, mert általában olyan dolgokat kapok amik hasznosak vagy olyanokat amikre jó érzés ránézni (pl egy kép, egy emlékhez fűződő valami), de nálam a kutyás dolgokkal nem lehet mellélőni, ezért szoktam inkább azt kérni. Nekem többet ér a kutyám boldogsága annál, minthogy én kapjak valami felesleges vackot.

2018. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
95%
Már megint te unatkozol, kis langyika? Ennyire nincs dolgod? A pszichiátert felkerested már a belső frusztrációid és a kényszeres "majd én megmondom hogy éljenek mások" mániáid miatt?
2018. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam venni valami apróságot, akit zavar azt megtudom nyugtatni hogy nem kértem rá kölcsön. Valaki a családtagoknak se vesz hát ne fájon már senkinek ha a kutyamnak is veszek.
2018. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%

Nálam anyukám nem túl kutyás, max úgy szereti őket ha a lábához fekszenek és nyugton vannak, de ne kelljen szeretgetni, foglalkozni velük. Mégis vett minden kutyának karácsonyi ajándékot. Én is vettem fogtisztító rágókát. Alapból nem veszek ilyenekt, de karácsonykor miért ne? Sajnáljam rá azt a pár 100 forintot?


Amúgy tesód helyében én nem engedtem volna neked, hogy megmond hova vihetem a kutyám amíg nem a saját lakasodról van szó. Akár mi is a véleményed.

2018. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Igaz macskám van, de szoktam. Amúgy is kapna játékot, jutalom falatot. Semmi nincs abban, hogy karácsonyra kapja.

Kutya esetében a játékok hamarabb el is használódnak, kutyás barátaim pár havonta új dolgokat vesznek mert az előző teljesen szét lett rágva.

2018. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!