Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban más is szokott venni...

Valóban más is szokott venni a kutyájának karácsonyi ajándékot? Azért ezt nem gondoltam volna…

Figyelt kérdés

Családi karácsonyozás lesz holnap a szüleimnél, ahová a nővérem és családja, valamint a párom és én vagyunk hivatalosak. Azt sikerült elérnem, hogy a nővéremék a kutyájukat ne hozzák magukkal, mivel ismerik a véleményemet az ebek tartásáról, viszont ahogy a minap beszéltünk, kiderült, hogy ők a kutyájuknak is vesznek ajándékot. Szerintem ez azért túlzás, bár szerintem az is az, hogy a házban tartják az állatot.

32/F


2018. dec. 23. 22:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
De szoktunk ám. 2 kutyánk van, valünk alazanak az ágybanés kapnak ajándékot is! Durva, mi?! :)
2018. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Konkréten nem kap ajándékot, de ő is különlegesebb kaját kap ilyenkor.
2018. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl. most egy kajával megtölthető labdát vettem neki karácsonyra.


A sors fintora, hogy pont neked van egy ennyire "kutyás" nővéred. Szerintem zseniális dolog ez, vagy legalábbis nagyon vicces. :)

2018. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, valószínűleg a nővéredéknek is megvan a véleménye rólad és a többi hozzád hasonló hülyéről...
2018. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
18%

Tényleg! Te vagy az az állatutáló homokos, akinek mindig van valami baja! :D mi van, nem kaptál semmilyen ajándékot a hátsódba karácsonyra és itt éled ki magad? :D


Kapaszkodj meg, nekem a macskáim is kaptak ajándékot és a kutyám is!


Mellesleg vicces, amikor egy homi férfinak vallja magát, erről leszokhatnál, közöd nincs a férfiakhoz...

2018. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
64%
Sokadjára látom a sok homofób kommentet, és meg kell mondjam, elég elszomorító hogy milyen a többség. Nekem sem a szívem csücske a kérdező, sőt, de ez koránt sem azért van, mert meleg. Ne azért utálkozzatok, mert meleg, hanem azért mert egy zárkózott, ostoba ember. Ha meleg ember találná meg a rák gyógymódját, őt se vennétek emberszámba csak azért mert nem a nőkhöz vonzódik? Nőjünk már fel, nem 1945-ben élünk. Én ugyanígy ki nem állhatnám akkor is, ha heteró lenne. Szerintem elég gáz hogy sokaknak ettől függ.
2018. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyen elfogadóak és megértőek vagyunk embertársainkkal, akkor azt is el KELL fogadni, ha valaki nem bírja elviselni a melegeket és más véleményen van. Én így vagyok ezzel. Én bárkinek a véleményét tiszteletben tartom. :D
2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!