Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet a kutyámon csípés...

Mitől lehet a kutyámon csípés szerű rózsaszínes pici folt ami pár óra alatt nagyobb lesz elhalványodik és elkúlik?

Figyelt kérdés
Ez volt a második alkalom. Lefényképeztem (mintha megéreztem volna, hogy elkúlik) és másnap levittem az állatorvosunkhoz és megmutattam neki a képeket! Azt mondta olyan mint a pókcsípés (nem fáj neki, nem vakarózik és nem is nyalogatja) vagy allergia valamire. Most csináltattunk neki vérvizsgálatot ami teljesen rendben van így azt mondták ne aggódjak mert nagy baj nem lehet engem viszont nem hagy nyugodni. Szegénnyel rengeteget futkározok az állatorvoshoz mert nagyon féltem és sose volt semmi gond. Már az orvosunk mondta, hogy ne stresszeljem feleslegesen a kutyámat az állandó vizsgálatokkal. A kutyusom 7 éves csivava keverék aki a pollenre allergiás nagy valószínűséggel és az egyéb olyan dolgokra is amik kora tavasztól ilyen enyhe ideig vannak. Nem evett pluszba semmit az egyetlen olyan dolog ami mind a két alkalommal volt az enyhébb időjárás amikor vakarózott is. Lehet akkor tényleg ez is az allergiától van?
2018. dec. 25. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet alergia mondjuk csirke. Erdemes lenne megmutatni egy orvosnak.
2019. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!