Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor megnézitek egy tenyészt...

Amikor megnézitek egy tenyésztő honlapját, titeket zavar ha a tenyésztő megjeleníti a többi, más fajtájú kutyáját is?

Figyelt kérdés

Amikor a tenyésztett fajtáján kívül, a többi más fajtájú vagy keverék kutyáját is megjeleníti valamilyen formában.


Szerintem egy kicsit szakszerűtlen



2018. dec. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Már miért lenne az?
2018. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert egy bizonyos fajtatenyésztője, még nem szemellenzős .
2018. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem például kifejezetten szimpatikus, hogyha megjeleníti őket. Hiszen ugyanúgy a kevencei, csupán nem tenyészti őket.
2018. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Engem egyáltalán nem zavar. Miért lenne már szakszerűtlen??? Miért ne fogadhatna be keverék kutyát a sajátjai mellé? Nincs ezzel gond.

Ismerek olyan tenyésztőt, akinek 2 fajta kutyája van egyiket tenyészti, a másik (ivartalan) pedig hobbiból van neki, mert azt a fajtát is szereti.

Az már más, ha egy tenyésztő több fajta kutyát tenyészt. Az nekem kicsit gyanús, bár lehet, hogy úgy is lehet jól csinálni. (A saját kutyáim olyan tenyésztőtől vannak, akinek 1-2 kutyája van, ők családi kutyák is, dolgoznak velük és szeretik őket-ez volt szimpatikus)

2018. dec. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is szimpatikus. Azért mert elköteleződött egy fajta tenyésztése mellett, még lehet más fajta kutyája (külön szimpatikus ha keverék), és szuper, ha ő is helyet kap a honlapon.
2018. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem szakszerűtlen, nekem is szimpatikus dolog. Viszont tenyésztő helyében ha te, mint kuncsaft vagy érdeklődő elhúznád a szádat a más fajtájú vagy keverék hobbi kutya láttán, hát nekem te lennél az unszimpatikus és meggondolnám, hogy adjak-e kutyát.
2018. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Engem egyáltalán nem zavar, az viszont igen, mikor felnőtt, esetenként még igazán szép eredményeket hozó kutyákat passzolgatnak egymáshoz.
2018. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elég központú az is, hogy lássam, az idős kutyáit is megtartja.
2018. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!