Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor adjátok be a kutyának...

Ti mikor adjátok be a kutyának a Bravectot?

Figyelt kérdés
A Bravecto leírásában az van, hogy étkezés környékén kell beadni, de a legjobb kajával együtt. Az állatorvosunk múltkor meglepett, azt mondta hogy vacsora előtt adjam be, mert üres gyomorra jobban felszívódik. Viszont félek, hogy esetleg gyomorpanaszt okozna, vagy kihányná. Ti hogy szoktátok csinálni?

2018. dec. 29. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyet nem mondott anno az állatorvos hogy mikor adjam be és mennyire befolyásolná a kaja. Annyit hogy ha hazaértünk vele kajával adjam neki oda.
2018. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor neked végülis azt mondta hogy kajával add oda :) Tehát miután kap enni utána adod neki be?
2018. dec. 29. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
En a napi utolso seta utan szoktam be adni. Mint az etetest, mert akkor.mar nincs porges, hanyas, belcsavarodas :)
2018. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) És gondolom az utolsó séta után van a vacsora is nem?
2018. dec. 29. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, igy elkerulhetobb a hanyas es amiket felsoroltam(elozo valaszolo vagyok :))
2018. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!