Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt/van vkinek az életben...

Volt/van vkinek az életben olyan labradorja, mint Marley?

Figyelt kérdés
Történt már vkivel ilyen a való életben, hogy kifogta az alom "Marley-ját"? Honnan lehet felismerni, hogy a világ legrosszabb kutyáját fogd-e hazavinni?
2018. dec. 29. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Marley?
2018. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

"Honnan lehet felismerni, hogy a világ legrosszabb kutyáját fogd-e hazavinni?"

Onnan, hogy előre tisztában vagy a ténnyel, hogy képtelen vagy egy kutya megnevelésére.

2018. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, nekem nem labradorom van hanem keverékem. 5 kutyus volt, mind ugyanúgy nézett ki. 4 hiperaktív volt, rágta volna ki magát a kennelből, rágtàk az ujjamat, igazi kis törtetők voltak. Az ötödik csak ült. Őt választottam. Hát mit ne mondjak. Szerintem akkor csak álcázta magát hogy őt vàlasszák. Életemben nem talàlkoztam még egy olyan hiperaktív kutyával mint ő.
2018. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nincs olyan, hogy a világ legrosszabb kutyája. Olyan vagy, hogy nem érted a kutya jelzéseit, nem tudod kielégíteni az igényeit és ettől frusztrált lesz.

A kutyáknak különbőző igényeik vannak. Nálunk az egyik kutya teljesen bolond, ha kumarad a napi séta. Nem lehet elviselni. Ugrál, borogat, megugat mindent, ás, piszkálja a másikat. Őt ha valaki udvardíszként tartaná, azt mondaná, hogy hülye kutya és szerintem már agyonütötte volna, pedig csak extra magas a mozgásigénye. Napi 1 óra séta, futás + játék-így teljesen jól kezelhető. A másik kutyánk is imád sétálni, de ő sokkal nyugisabb-két ugyanolyan fajtájú kutyánk van.

2018. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy amikor a filmben is kiválasztották, egyáltalán nem rosszalkodott, szinte ő volt a legnyugisabb.

Marley nem volt frusztrált, inkább vmi más, mert őt is napi 2x alaposan megsétáltatták, de emlékeztek, amikor írja John a cikkeiben, hogy a "sétának hívjuk a hosszútávfutást", szóval ő a sétától sem nyugodott le, nem a mozgás hiány volt a gond, hanem csak ő ilyen volt.

2018. dec. 29. 14:42
 6/16 A kérdező kommentje:

De sosem látszott rajta, hogy frusztrált lenne, boldog kutya volt, akkor volt a legboldogabb, mikor rosszalkodott:D

Szóval ilyen örök gyerek típus, erre gondoltam, hogy jártatok-e már így?

2018. dec. 29. 14:43
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Az egy film, ilyen a való életben nincs. Labradorom van, az első 2 évben napi 3x45 percet sétaltunk de a kerbe is kimehett, emellett jatszotam vele és tanultunk is minden nap. Igenylete a foglalkozást de emellett nem volt hiperaktív és nem volt rossz kutya, hiszen meg lett nevelve. Most 7 éves és kb egész nap alszik, nem csinál semmit, a napi 1x1órás séta és a kertben kb 4x5-10 perc bőven elég neki.
2018. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rájöttem közben, hogy mi volt Marley "baja", azért volt ilyen rosszalkodós és hiperaktív, mert munkavonalú, azaz vadász retriever volt, nem a hagyományos show vonalú hobbi/kiállítási labrador.

Ezért volt az is, hogy annyit zabált, mint egy kisebb ló, de meg sem látszott rajta, sőt fiatalon szinte sovány volt.

2018. dec. 29. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem ez volt a "baja". Az volt a baja, hogy ez egy FILM ami rohadt unalmas lett volna, ha a kutya egész nap a kanapén alszik, ezért találták ki a sztorikat. Hany éves vagy egyébként?
2018. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Amennyiben ilyen történne a való életben, akkor az lenne a baja, hogy egy szaporítós idegrendszeri problémákkal küzdő kutya lenne. Ennyi.
2018. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!