Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador lakásba?

Labrador lakásba?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, mik az igényei stb?
2018. dec. 29. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne,huskyt is tartanak,nekünk bernáthegyi volt benti kutya eddig meg csivava.
2018. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Labradornál van olyan vonal, amelyik nagyon nyugodt, higgadt, kiegyensúlyozott kutyák. És van olyan is, amelyik ösztönerős, aktív, pörgős kutyák. Tudatos választással ezt lehet szűrni. Az egyikkel kényelmesen együtt lehet élni, a másik nem való hobbi kutyának. Vele dolgozni, sportolni kell!
2018. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk labink van kertesházban. Alapvetően benti kutya de kimehet a kertbe is rövid időre, sajnos a szomszéddal közös a kert, ezért egyedűl nem bóklászhat kint. Na de a lényeg

Az első 1,5-2 évben napi 3x45 percet sétáltunk, rengeteget játszottunk a házban és minden nap tanultunk. Anyukám akkor otthon dolgozott én pedig gimis voltam szóvel egy nap ilyen volt : reggel 45 perc séta etetés előtt, napközben anyum vitte el szintén 45 percre, suli utan hazaértem, ekkor kint a kertben vagy bent a hazban jatszottunk, tanultunk, majd este 8 körül értem haza edzésről és mentünk megint 45 percet. Amikor anyum bejárt dolgozni, már csak reggel 45 perc és este 60 perc volt. 3-4 éves kora körül már csak az este 60 perc is elég volt. Most 7 éves és akkor sincs baj, ha egy-egy nap kimarad. Ennyi mozgatás mellett konkrétan egész nap alszik, néha ha hall valamit akkor ugat rövid ideig vagy ha valaki eszik akkor kunyerál, illetve esténként mindíg élénkebb amikor mindenki itthon van.

Ha le van fáasztva akkor konkrétan a napi programja az, hogy egyik kanapéról megy a másikra és pár óránként fordul egyet.

2018. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!