Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki fel tudná sorolni a...

Valaki fel tudná sorolni a kutyák fajtáit? A feketétől kezdve sorban? Nagyon jó lenne. Kösz

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 29. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A feketét nem ismerem fel, talán valami kopó, a második egy szibériai husky, a harmadik egy jó öreg fakó beagle a negyedik ismét talán egy keverék, de ránézésre nekem egy az egyben scooby doo. :D
2018. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huskyban van hófehér?
2018. dec. 29. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
A bal oldali az egy erdélyi kopó.
2018. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze, de ő nem hófehér, ha a füleit megnézed neki inkább ez a cream színe van, csak a háta nem látszik ahol kivehetőbb lenne a krémszín.
2018. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
A második nem husky szerintem, hanem egy svájci fehér juhászkutya.
2018. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A 2. mindenképp husky, méghozzá talán saddleback vagy krém-fehér színben.

Egyébként sima fehérben is létezik a fajta, de a képen levőnem a füle alapján van valami sőtétebb pigmentáció a hátán még.

Az első kutya erdélyi kopó szerintem is, továbbá egy beagle és egy német juhász keverék a tippem.

2018. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Az első egy kopó, a pontos fajtáját passzolom, de pl. az Erdélyi kopóra tippelnék. A Második egy Szibériai Husky, - NEM, nem Svájci, ahhoz a füle túl kurta, és a szemei túl világosak - a harmadik egy öregecske Beegle, a negyedik egy keverék.
2018. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Erdélyi kopó keverék nekem kicsit német dog beütéssel, fehér juhász és husky keverékre tippelek,beagle és Labrador németjuhász keverék..
2018. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ott egy fajtatiszta erdélyi kopó. Nézd meg a füleit, az arcának formáját, a jellegzetes mintázatát a szőrén. Az összes tankönyvi ismertetőjegy meg van rajta, nem tudom hogyan sikerült neked keveréknek nézned...
2018. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!