Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 éves lányomnak milyen...

15 éves lányomnak milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerje meg a fajtákat, az igényeiket (elyiket mennyire kell lemozgatni, melyik milyen foglalkozást igényel) és ő döntse el ezek alapján.
2018. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet ő akar, és az életformátokba belefér, alkalmas.
2018. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Alap kérdések ilyenkor, hol laktok (családiház/panel/társasház/lakópark nagy kerttel stb.), kinti-benti, szőrhullató/nem szörhullató fajta? Aktivabb, pörgösebb, lustább? Kis testű, közepes, nagy testű? fajta tiszta, keverék, menhely? Mennyi pénzetek van rá? STb.
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
1%
pitbull
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Semmilyent, hacsak nem magadnak veszed- pár héten belül úgyis a nyakadba szakad a gondozása
2018. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az legyen tiszta, hogy a kutyát magadnak veszed. Hacsak nem fog a lanyod veletek élni 30 éves koráig
2018. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyet. Vagy olyat, amit te is szívesen gondozol 10-15 évig.
2018. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Plüsst.
2018. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz elhinni, hogy egy 15 éves gyerek képes gondoskodni egy kutyáról? Én 13 évesen kértem kutyát, én etettem, én tanítgattam, én jártam vele kutyasuliba, mindent én csináltam (csak nyilván nem az én pénzemből). Szerintem lehet látni/érezni, hogy melyik gyerek áll készen kutyatartásra, mert nyilván a 6 éves nem. Én akkor kaptam meg, mikor már vagy egy éve könyörögtem érte, mert látták a szüleim hogy ez nem csak egy fellángolás, illetve hogy már akkor többet tudtam a kutyákról mint ők. Minden szülő érzi, hogy mennyire felelősségteljes a gyereke. Ha még nem elég éredt, akkor magadnak veszed a kutyát. Ha régóta kéri és látod rajta hogy képes rá, és 10 év múlva is ugyanolyan gondját viseli a kutyának, akkor neki. Te érzed, hogy mennyire elkötelezett a gyereked.
2018. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó itt nem ez a problema, én is 15 éves voltam amikor kutyánk lett és én neveltem/nevelem a mai napig. De nem fogok 30 éves koromig itthon élni, ezért nálunk alap, hogy anyukam is részt vesz a kutya életében, ugyan úgy foglalkozik vele. Ha a lány pl egy másik városban tanul tovább akkor máris teljesen kiesik a kutya életéből. Ha a szülő nem akar vele egyaltalán foglalkozni, akkor mi lesz vele? Beadják egy menhelyre?
2018. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!