Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyát behoztam éjszakár...

Kinti kutyát behoztam éjszakára, mert már volt a közelben tűzijáték, jobb a biztonság. De nem lesz baja belőle, hogy bent van legalább 22-24 fok, reggel meg visszamegy kintre?

Figyelt kérdés

Tavaly a fűtetlen előszobában töltötte a szilvesztert, de most még nem készültünk fel, nincs rendesen elpakolva, így a nappali sarkában alszik.

Rottweiler.


2018. dec. 29. 22:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, nem fog megfázni. Ráadásul most nincsen kint -10 fok reggel.
2018. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Jó, ha beviszed, nem fog megfázni reggel sem a szabadban, emiatt ne aggódj!
2018. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nekem is rotim van és mi is behozzuk ilyenkor de ugyan ugy fűtünk. Semmi baja nem lett, nem fazott meg. Meg inkabb egy náthát kelljen kezeltetni mint hogy egy kocsi elüsse ha kiszökik félelmébe és műteni vagy temetni.
2018. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!