Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkinak elég napi 3-szori...

A yorkinak elég napi 3-szori séta? Reggel fél óra, Délután 1óra, Este fél óra?

Figyelt kérdés
Ha nem.Mennyi lenne az ideális?Ti a yorkitokat mennyit és mikor viszitek le?És hányéves/hónapos a ti yorkitok
2008. nov. 7. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez még sok is neki :)

Van aki napi fél órára viszi ki a kutyáját. Persze az nem sok. ha ráérsz, akkor jó a túl sok séta nem lesz neki baj, de csak ha látod, hogy szívesen megy. Sztem napi egy óra is elég neki, ha véletlenül nem érsz rá. Ha kihagysz egy napot akkor se lesz gond, később pótold be :)

puszi

2008. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vicces vagy,előző.mi lenne,ha te nem mehetnél wcre?ja,biztos majd bepótolod!amilyen kicsi a yorki,annál nagyobb a mozgásigénye.a kérdésre a válasz,szerintem elég,bár én kertesbe lakok két yorkival.
2008. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A mi yorki babánk 2 éves, fiú. Reggel fél hét körül visszük le először kb. 15 percre, délben ismét 15 perc, délután, munka után 16 és 19 óra körül, akkor a séta ideje az időjárástól és a kutyus kedvétől függ. Ja, és a párom este 22-22.30 körül még leviszi. Ez lehet, hogy sok, de nekünk egyelőre így belefér.
2008. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ,de nekünk van itthon kutyapelus,szal ha nem tudjuk levinni,tudja,h arra pisilhet.Csak gondolom szüksége van arra is,h levegőn legyen.
2008. nov. 7. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.nekünk is van pelenka,de egy nap egyszer legalább vidd le!nekem imádnak kint futkározni,játszani.régebben kétnaponta vittem sétálni őket az utcára,de sok a kóborkutya,már párszor volt meleg helyzet,azóta csak a párommal viszem ki őket,és elmegyünk kocsival olyan helyre,ahol nincsenek kóborkutyák.addig meg itt a kert nekik.
2008. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!